Na własnej wyspie Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Na własnej wyspie

Zbudowali sobie swoją własną wyspę. W Kanadzie, niedaleko Vancouver, powstało nieoficjalne miasto na wodzie. Żyją w nim tak, jak mają na to ochotę. Malutkie królestwo, ale niczego więcej im nie brakuje. Catherine King i Wayne Adams są wyjątkowo inspirującym małżeństwem.

Na ich pływającej wyspie, każdy drewniany domek i powierzchnia unosi się na wodzie. Aby nic przypadkiem nie odpłynęło ? elementy przywiązane są linami. Co znajduje się w królestwie? Ogrody, szklarnie, pokoje mieszkalne, parkiet do tańczenia. To po prosto wielka, pływająca posiadłość.

Decyzja o zamieszkaniu nie była podyktowana jedynie poczuciem wolności. 25 lat temu małżeństwo artystów uznało, że nigdy nie będzie ich stać na własny dom. Ale? jednego nigdy im brakowało: kreatywności.

island

Do najbliższego miasta łodzią mogą dopłynąć w 40 minut. Poza tym uprawiają swoje własne warzywa, owoce, łowią ryby? Są samowystarczalni i właśnie przez to ? szczęśliwi od tak wielu lat.

https://twitter.com/Invisible_Dust/status/786537438663544832

Poznajcie ich osobiście. Zobaczcie uśmiechy i zajrzyjcie w oczy. Czy życie na własnej mini-wyspie, we własnym domu to jedyny sposób, by poczuć wolność? Nie. Wystarczy żyć tak, jak się tego pragnie.

Na własnej wyspie Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com