Mobilna Kwatera Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Mobilna Kwatera

Nowy Jork niezmiennie nas fascynuje. Pod każdym względem – także zawrotnych kosztów, jakie można podnieść podróżując po NY i nocując w hotelach. Na wszystko znajdzie się jednak rozwiązanie. Jonathan Powley oferuje swoją taksówkę. Z kwaterą do spania w środku! Macie ochotę na taką przygodę…?

22 dolary – tyle kosztuje wynajęcie zaparkowanego vana za pomocą aplikacji i strony Airbnb. W ten sposób zyskujemy całkiem wygodny nocleg, bo taksówka jest w pełni dostosowana do potrzeb wymagających klientów. Ostatecznie nie chodzi jednak o pokój z luksusem, ale tanie spanie w metropolii, na dodatek z całkiem niezłym widokiem za oknem.

Jonathan Powley miał pomysł na biznes, który stał się prawdziwym hitem. Piszą o nim media, zaprasza go telewizja. I nic dziwnego! Jonathan dopracował swój pomysł we wszystkich detalach. Taksówki zaparkowane są w pobliżu zaprzyjaźnionych kawiarni, wobec czego można skorzystać z toalety, zjeść smaczne śniadanie i napić się kawy. Prysznic znajdziemy na basenie miejskim.

Natomiast sama kwatera każdego dnia jest sprzątana. Jonathan zmienia pościel, wstawia kwiaty, dopieszcza.

Póki co, podróżnicy są zachwyceni. Dzięki takiemu rozwiązaniu Nowy Jork staje się dostępny na każdą kieszeń, jak nigdy wcześniej!

Autor: Danuta Awolusi