Miss stewardess wybrana! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Miss stewardess wybrana!

Konkursy piękności już dawno wyszły poza obszar oficjalnych zmagań kandydatek do Miss World. Media społecznościowe oraz słynne „selfie” sprawiły, że o tytuł najpiękniejszych ubiegają się na przykład stewardessy i stewardzi z całego świata! Rywalizacja jest zacięta. Kto za tym stoi?

Autorem konkursu, który rozgrzał do czerwoności wszystkie linie lotnicze świata jest bloger A Fly Guy. Jego pomysł na selfie stał się prawdziwym przebojem i przeszedł jego własne oczekiwania.

Zaangażowały się stewardessy i stewardzi z różnych krajów, w tym także Polski. Zdjęcia szybko wykroczyły poza tradycyjne „selfie” i stały się po prostu sposobem na pokazywanie załogi w… najpiękniejszej odsłonie.

A lovely engine #crewfie from Julita at Lot Polish Airlines

A post shared by A Fly Guy's Crew Lounge (@thecrewlounge) on

Wyniki konkursu już są. I trzeba przyznać, że takich zdjęć nie powstydziłaby się żadna Miss. Laureatka pierwszego miejsca, stewardesa z USA, po prostu olśniewa!

W konkursie startowali również panowie. Oto laureat trzeciego miejsca (Egipt):

Kreatywność, zaangażowanie, ale przede wszystkim: świetna zabawa. I oczywiście doskonała reklama dla wizerunku załogi linii lotniczych, którzy na co dzień muszą zachować pełen profesjonalizm.

One of the most stunning uniforms in the sky! Our lounge members from Etihad from the United Arab Emirates __________ Did you know? – This year Etihad established its own airline alliance called Etihad Airways Partners. The airlines in the partnership include Alitalia, Jet Airways, airberlin, Niki, Air Serbia, Air Seychelles and Etihad Regional. Etihad owns a part of nearly all the airlines in the alliance. __________ @etihadairways #etihad #etihadairways #UAE #flightattendant #flylife #cabincrew #crewfie #crewlife #stewardess #steward #airhostess #hostess #flyguy #instaaviation #avgeek #aviation #airlines #aircrew #airlinecrew #aeromoça #auxiliardevuelo #azafata #Tripulação #crewlounge #бортпроводник #airline

A post shared by A Fly Guy's Crew Lounge (@thecrewlounge) on

Miss stewardess wybrana! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com