Miasta hybrydy Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Miasta hybrydy

Czy niektóre miasta wydają wam się niedoskonale? Może wyobrażaliście sobie, jakby wyglądały hybrydy wielkich metropolii? Portal Expedia poszedł krok dalej ? stworzył niesamowite wizualizacje!

1. Rio Londoneiro

Połączenie relaksu, zabawy, a także sztuki najwyższych lotów. Właśnie do tego mogłoby służyć połączenie Rio De Janeiro i Londynu. Wygląda? oszałamiająco, prawda?

2. Bang York

Moglibyśmy się śpiewać Bang York, Bang York mieszcząc na jednej powierzchni jedno z najnowocześniejszych miast świata, czyli Nowy Jork oraz pond 400 buddyjskich świątyń Bangkoku.

3. Cape Roma

Kapsztad i Rzym w jednym ? to może oznaczać romantyczne połączenie romantycznych zabytków i port, w którym zjesz doskonały posiłek. Wieczór spędzisz, spacerując po plaży.

4. Sydnakech

Sydney plus Marrakesh, czyli mieszanka wybuchowa. Star i nowa architektura, klasyka i nowoczesność. Tysiące sklepów, targ i Opera? Spełnienie marzeń!

5. Dubaris

A może wolicie Dubaj i Paryż w jednym? Romantyczne, cudne miasto, połączone z tętniącą życiem metropolią? Ta hybryda wygląda naprawdę zdumiewająco?

6. Moscanbul

Chyba najmocniejsze uderzenie: Moskwa i Istambuł! Meczety, zamki, synagogi, pałacem wieże, rynki, unikalna mieszanka kolorów i architektury. Jak się wam podoba?

7. Seoulhi

Seulu i Delhi wyglądają razem całkiem nieźle. Z jednej strony ? wieloletnia historia, z drugiej wieżowce i infrastruktura nowoczesnego miasta.

Które z tych niesamowitych miast przypadło wam najbardziej do gustu?

City mash-up series: 7 hybrid cities brought to life

City mash-up series: 7 hybrid cities brought to life, courtesy of Expedia.com

Miasta hybrydy Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com