Maseczki na podróż. Polska produkcja Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Maseczki na podróż. Polska produkcja

Maseczki ochronne – prędko się ich nie pozbędziemy i chyba każdy z nas dorobił się już kilku sztuk w domowych zasobach. Maseczki pozwalają nam podróżować, dzięki nim możemy wychodzić domu i czuć się bezpiecznie.

Przygotowaliśmy dla was dzisiaj przegląd polskich maseczek – od bardziej lub mniej znanych projektantów i producentów, które zabierzecie ze sobą w podróż. Poza ciekawym projektem, są one również wygodne, przewiewne i dostosowane do wymogów.

Maseczki Nago

Szyte w duchu „zero waste”, czyli ze skrawków bawełny organicznej, które pozostają w szwalni. Maseczki nie są drogie, dobrze przepuszczają powietrze i można je prać. Kupicie je TUTAJ.

 

 

Maseczki Naoko

Bawełniane maseczki polskiego producenta sprzedawane są z filtrem z włókniny filtracyjnej z atestem PZH. Wykonane z najwyższej jakości bawełny, kuszą ilością ciekawych wzorów i kolorów. Kupicie je TUTAJ.

 

 

Maseczki Greenpoint

Sto procent bawełny, ciekawy krój i piękne wzory. Idealne w podróży! Kupicie je TUTAJ.

 

 

Maseczki od Petite Maison

Polska marka, specjalizująca się w odzieży dla najmłodszych. Znajdziecie tu jednak maseczki dla dorosłych – z dosyć nietypowym zausznikiem, wykonane z pianki z domieszką elastanu. W środku znajduje się miejsce na filtr. Kupicie je TUTAJ.

 

 

Maseczki MaseczkiOdbyte™

Możesz je kupić, hołdując ważnej zasadzie „Kryj ryj z Redakcją”. Mają dwie warstwy, drucik, miejsce na filtr, a twórcy włożyli w nie dużo serca. Jak czytamy na stronie producenta, chronią przed:

  • mandatem,
  • niedoskonałościami,
  • nieświeżym oddechem,
  • brakiem glamuru.

Kupicie je TUTAJ

Maseczki na podróż. Polska produkcja Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!