Marzenie Dylana Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Marzenie Dylana

Jakie marzenia mają dzieci? Chłopcy śnią pewnie o tym, aby zostać astronautą, piłkarzem. Na pewno znanym sportowcem! Na zachodnim wybrzeżu Irlandii te marzenia są bardziej konkretne. Chłopaki chcą stać się… dżokejami. I zdobyć mistrzostwo. Dylan zalicza się do tej grupy i trzeba mu przyznać, że dąży do tego z zaskakującą, żelazną wręcz, konsekwencją.

Dylan Browne McMonagle to młody chłopak, który nie zna pojęcia marzenia niemożliwego do zrealizowania. Mieszka w Irlandii, gdzie wcale nie łatwo o środki na tak kosztowny sport, jakim są wyścigi konne. Ale on ma 12 lat i wielką zawziętość w oczach.

Ciężko trenuje każdego dnia. Sport rządzi się swoimi prawami i wymaga niesamowitej sprawności od zawodnika. Dylan więc nie szczędzi czasu na to, żeby temu sprostać.

Efekty zaskakują. Chłopak bierze udział w zawodach i konsekwentnie realizuje marzenie, wspinając się po szczeblach kariery i wyrabiając sobie coraz bardziej znane nazwisko.

md1

Dokument, który wam przedstawiamy to majstersztyk. Nie tylko ze względu na Dylana, ale również niesamowite pejzaże. Irlandia i konie… Pasja potrafi odmalować najpiękniejsze krajobrazy?

Autor: Danuta Awolusi