Marzenia to moc | SPOTKANIE LIVE Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Marzenia to moc | SPOTKANIE LIVE

Kobiety, które niczego się nie boją zawsze istniały. Kiedy jednak spotyka się jedną z nich, wrażenie jest ogromne. Miłka Raulin kiedyś postanowiła, że zdobędzie Koronę Ziemi. Konsekwentnie do tego dąży, wspinając się na kolejne szczyty. Nie z łatwością, ale zawsze z uśmiechem.

Jest bardzo konkretna, zdecydowana, pewna siebie. Wie, czego chce i właśnie dlatego godzenie roli matki, kobiety pracującej na pełnym etacie i zapalonej podróżniczki wychodzi jej doskonale.

Na swojej stronie pisze:

Z wykształcenia i zawodu jestem magistrem trakcji elektrycznej. Z zamiłowania podróżniczką, miłośniczką wspinaczki wysokogórskiej, szybownictwa, motocrossu. W 2011 mając już na koncie zdobyty Mt Blanc pomyślałam, że fajnie byłoby zdobyć wszystkie najwyższe wierzchołki kontynentów. Tak urodził się projekt „Siła Marzeń – Korona Ziemi”. Do tej pory udało mi się zdobyć 7 z 9 szczytów korony ziemi.

Patrząc na jej zdjęcia widać, że to wulkan energii. Jak każda podróżniczka i jak każdy człowiek, Miłka pewnie miewa słabości. A jednak, nawet jeżeli czasem przysłaniają jakiś szczyt, na pewno nie zatrzymują jej w miejscu.


 

Jarosław Kuźniar już dzisiaj o godzinie 15:00 porozmawia z Miłką LIVE. Bądźcie z nami!

Wszystko będziemy transmitować LIVE na facebooku!

Marzenia to moc | SPOTKANIE LIVE Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!