Mała sztuka Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Mała sztuka

Podróżnicy mają różne pomysły na relacjonowanie swoich wypraw. Ich konta na Instagramie nie raz osiągają zawrotne liczy obserwujących. Zobaczcie, jaki sposób na uwiecznianie widoków i miejsc wymyśliła amerykańska artystka, Heidi Annalize.

Puszka może się okazać świetnym „miejscem” na sztukę. Małe opakowania po cukierkach Altoids święcą triumfy wśród ludzi, którzy znajdują dla nich przeróżne zastosowanie.

Heidi Annalize maluje w nich mini-obrazy. Zaczęło się od jej podróży po Kolorado. Nie podobał jej się pomysł noszenia ze sobą ciężkich przyborów do malowania. Miniaturki w puszkach po cukierkach okazały się strzałem w dziesiątkę!

W ten sposób udało jej się zgromadzić już ponad sto miniatur. Każda z nich jest dla niej dowodem na to, że sztuka może stać się elementem dnia codziennego. Powinna być prosta i piękna, dokładnie taka, jak podróże.

W przyszłym roku Heidi wyrusza na podbój Europy. Nie możemy się doczekać! Choć nie wspomina nic o wizycie w Polsce, może nasza piękna architektura ją przyciągnie?

Mała sztuka Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com