Mała sztuka Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Mała sztuka

Podróżnicy mają różne pomysły na relacjonowanie swoich wypraw. Ich konta na Instagramie nie raz osiągają zawrotne liczy obserwujących. Zobaczcie, jaki sposób na uwiecznianie widoków i miejsc wymyśliła amerykańska artystka, Heidi Annalize. Warto spojrzeć właśnie teraz, gdy nasze możliwości wyruszenia na wyprawę są niewielkie. Niech sztuka poprawi nam dzisiaj nastrój. 

Puszka może się okazać świetnym „miejscem” na sztukę. Małe opakowania po cukierkach Altoids święcą triumfy wśród ludzi, którzy znajdują dla nich przeróżne zastosowanie.

Heidi Annalize maluje w nich mini-obrazy. Zaczęło się od jej podróży po Kolorado. Nie podobał jej się pomysł noszenia ze sobą ciężkich przyborów do malowania. Miniaturki w puszkach po cukierkach okazały się strzałem w dziesiątkę!

W ten sposób udało jej się zgromadzić już ponad sto miniatur. Każda z nich jest dla niej dowodem na to, że sztuka może stać się elementem dnia codziennego. Powinna być prosta i piękna, dokładnie taka, jak podróże.

Heidi udało się również zwiedzić Europę. Jej prace chwytają za serce! Takie połączenie pasji do podróżowania i sztuki podoba nam się najbardziej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Heidi Annalise (@heidi.annalise.art)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Heidi Annalise (@heidi.annalise.art)

Mała sztuka Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com