Majówka na korcie tenisowym! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Majówka na korcie tenisowym!

Łączenie sportu z podróżami to sprawa oczywista. Trudno o większą frajdę, kiedy w dowolnym miejscu na świecie można biegać, wspinać się, pływać. A co powiecie na tenis? W najpiękniejszych możliwych okolicznościach przyrody? Majówka we Włoszech, pod okiem profesjonalnego trenera, to nasza najnowsza propozycja na 2018.

Łatwo to sobie wyobrazić ? pobyt nad bajecznym jeziorem Garda w północnych Włoszech, śródziemnomorski klimat i lazurowa woda Lago di Garda, a wszystko to jako dodatek do sportu. Tenis jest wymagający, ale w naszą podróż może pojechać każdy, także osoba początkująca. Wojtek Batorski ? były zawodnik, ekspert tenisowy, doświadczony trener tenisa, zadba o to, aby każdy uczestnik mógł szkolić swoje umiejętności, lub ? jeżeli jest na poziomie podstawowym ? zacząć przygodę z tym pasjonującym sportem.

Ruszamy 30 kwietnia 2018. Nasz hotel ulokowany jest w Parku Narodowym ?Alto Garda? z przepięknymi widokami na jezioro. Codziennie, grając w tenisa pod okiem najlepszych, polskojęzycznych instruktorów, będziemy mogli spoglądać na zapierające dech w piersiach widoki.

Czasu na grę będzie sporo. W ciągu dnia rozegramy niejeden pojedynek i poczujemy smak rywalizacji. Wieczorami czekać będzie relaks w hotelu i przyjemne, włoskie klimaty ? idealna regeneracja po treningowym dniu…

Pełny program wyprawy znajdziecie na naszej stronie [zapisz się]. To będzie najlepsza majówka, jaką można sobie wymarzyć. Czekamy na was!

Majówka na korcie tenisowym! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!