Londyn ma pub dla nudystów Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Londyn ma pub dla nudystów

Londyn otwiera się na nudystów? Legendarny pub Soho otrzymał licencję. Teraz możesz usiąść całkowicie nago i napić się piwa. Teoretycznie.

The Coach and Horses to budynek i pub znany wszystkim mieszkańcom miasta. W XX wieku stał się słynny dzięki współpracy z felietonistą Jeffreyem Bernardem, pracownikiem magazynu Private Eye oraz innymi dziennikarzami. Soho było miejscem spotkań wielu ciekawych osobistości.

pin

Obecny właściciel pubu Alistair Choat walczy o zachowanie niezależności, podtrzymując old schoolowy klimat. Kilka lat temu Choat podjął śmiałą decyzję, by stać się pierwszym londyńskim pubem wegetariańskim, co spotkało się z wielkim uznaniem. Teraz podejmuje jeszcze śmielszą decyzję, stając się pierwszym barem dla nudystów w stolicy.

pin

Oczywiście, obowiązują pewne zasady. Nudyści nie będą mogli wchodzić ot tak, bez zapowiedzenia. Właściciel przygotował dla nich raczej osobne imprezy, jak na przykład „nagie karaoke”. Co wy na to?

pin

Pomysł został zainspirowany nagim, charytatywnym kalendarzem pubu o nazwie The Beauty and the Beasts of Soho. Kalendarz wspiera m.in. walkę o utrzymanie niezależności pubu i prywatnego właściciela.

Londyn ma pub dla nudystów Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com