LIVE | Na żywo o podróżach Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

LIVE | Na żywo o podróżach

Przez chwilę musimy stanąć w miejscu. Nie wzbijemy się w powietrze, nie polecimy na majówkę, nie… Nikt jednak nie zatrzyma marzeń! W goforworld.com wierzymy gorąco, że niebawem znów będziemy zabierać was w dalekie podróże, a teraz jest czas, by rozmawiać. Planować. Przetasować priorytety i marzenia.

Nowy tydzień (30 marca – 3 kwietnia 2020) stanie się okazją do codziennych spotkań LIVE z Jarosławem Kuźniarem. Od poniedziałku do piątku widzimy się o godzinie 15.00 na facebooku goforworld.com, Youtube i Periscope.

Podróżniczy rozkład jazdy:

30/03 Izrael
31/03 Alaska
01/04 Kamczatka
02/04 Islandia
03/04 Namibia

 

 

Każdego dnia będziemy publikować zdjęcia, materiały, ciekawostki związane z tymi miejscami. To cele naszych podróż, a jednocześnie wspomnienia z wypraw, które już za nami.
LIVE będzie okazją do dyskusji, wymiany spostrzeżeń i odpowiedzenia sobie na pytania, które chodzą po głowie wszystkim podróżnikom: co dalej? Ile czasu upłynie, zanim znów będziemy myśleć o wyprawach?

Przymusowa przerwa to okazja do zaplanowania kolejnych kroków. Które miejsca na świecie was fascynują i dlaczego? Podzielcie się przemyśleniami na najbliższym LIVE.

LIVE | Na żywo o podróżach Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!