Limitowana edycja kaw! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Limitowana edycja kaw!

Jeżeli kochacie kawę ponad wszystko, mamy dla was dobrą wiadomość – limitowana kolekcja kaw Etno Travel by Kuźniar. To efekt naszej współpracy z ogólnopolską siecią kawiarni Etno Cafe. Cztery doskonałe kawy zaskoczą was swoimi aromatami!

Wczoraj w warszawskiej Etno Cafe mieliśmy wyjątkową okazję smakować kawę i posłuchać o procesie jej powstawania. Dla tych, którzy cenią kawę, to wielka frajda ? pobawić się aromatem, bukietem smaków, dowiedzieć się, jak to się dzieje, że kawa ma swój wyjątkowy smak. Jarek Kuźniar wprowadził nas dodatkowo w klimat podróży, bo przecież kawa jest ważnym towarzyszem na każdej wyprawie.

Co możecie kupić w sieci Etno Cafe, a także w naszym sklepie goforworld SHOP?

? Colombia Medellin pochodząca z kolumbijskiej plantacji położonej na wysokości 1400-1700 m n.p.m., pełna aromatycznych nut cynamonu i karmelu. Idealna do ekspresów kolbowych i automatów.
? Yellow Bourbon z Brazylii, której ziarna pochodzą z plantacji położonych na wysokości 1150-1350 m n.p.m. (aromaty mgdałów, cytryn, miodu i masła orzechowego). Do ekspresów kolbowych i automatów.
? Yirgacheffe z etiopskich plantacji położonych na wysokości 1750-2200 m n.p.m. (aromaty czarnej porzeczki i migdałów). Przeznaczona do ekspresów kolbowych.
? Kalosi z indonezyjskiej Sumatry, której ziarna dojrzewały na wysokości 1400-1600 m n.p.m. (orzech włoski, whisky). Do ekspresów kolbowych i automatów.

 

Kawy Etno Travel by Jarosław Kuźniar dostępne są w kawiarniach Etno Cafe w cenie 27-32 zł. Posmakujcie każdej i dajcie się porwać w podróż pełną aromatów. Redakcja raczyła się kilkoma filiżankami i potwierdza ? jest wyśmienicie!

Jeżeli tylko chcecie – wybierzcie się z nami do Kolumbii [nasza wyprawa]. Osobiście odwiedzimy plantację kawy!

Limitowana edycja kaw! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!