Lekcje geografii LIVE dla wszystkich! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Lekcje geografii LIVE dla wszystkich!

5 dni, 5 kontynentów, 13 gości i ponad 5 godzin spotkań LIVE dla prawie 300 dzieci – to była przygoda! Dziękujemy za waszą obecność i… przeżyjmy to jeszcze raz. Wszyscy mogą skorzystać z naszych lekcji. Zapraszamy was w podróż po całym świecie!

LEKCJA 1: EUROPA

Spitsbergen i niedźwiedzie polarne, zorza polarna, gotowanie w Rumunii i surfowanie na fali tapasów z Mateuszem Zielonką – takie niespodzianki czekają na was w Europie.

 

 

LEKCJA 2: AMERYKA PÓŁNOCNA

Alaska, Kanada, USA, ale i Ameryka Środkowa – Panama, Kostaryka… Baszymi gośćmi są Adrian Gronek, poszukiwacz przygód. Miłośnik Alaski i krajów Północy. Tata Jerzyka; Maja Hawranek: reporterka i podróżniczka. Tropicielka historii. Mama Gucia oraz Kamila Kielar: podróżniczka, zakochana w północnej przyrodzie. Fascynują ją niedźwiedzie.

 

 

LEKCJA 3: AMERYKA POŁUDNIOWA

Kolumbia, Ekwador, Chile, Amazonia, Buenos Aires i karnawał w Rio! Naszymi gośćmi byli Szymon Opryszek: reporter i podróżnik. Tata Gucia oraz Monika Trętowska, podróżniczka i dziennikarka.

 

 

LEKCJA 4: AZJA

Niesamowite smaki i widoki, fascynująca kultura i ogrom ciekawostek – taka jest Azja! Naszymi gośćmi byli: Marcin Zaremba, od 10 lat obywatel Gruzji, znawca Kaukazu; Ola Nguyen: pochodzi z Wietnamu. MasterChef, kocha nowe smaki & Julka Cymbaluk: zwyciężczyni MasterChef Junior. Zafascynowana Azją.

 

 

LEKCJA 5: AUSTRALIA

Na koniec perełka – niesamowita, pełna tajemnic Australia. Naszymi gośćmi byli: Julia Raczko, podróżniczka i autorka książek. Zakochana w Australii, która jest jej nowym domem. Joanna Strózik: blogerka, opowiadająca o Australii. Od 6 lat mieszka w Melbourne.

 

 

Produkcja: Kuźniar Media

Lekcje geografii LIVE dla wszystkich! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!