Łapacze zorzy Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Łapacze zorzy

W ciągu kilku ostatnich miesięcy wraz z Karolem Wójcickim ganialiśmy… zorzę. Może nie dosłownie, ale to właśnie dla niej wybieraliśmy najlepsze terminy na Islandii i w Tromso, by móc podziwiać to magiczne zjawisko. Uwierzcie nam – nie nudzi się! A przynajmniej nie podróżnikom, którzy nie znają zorzy od urodzenia.

Nasza pierwsza podróż na Islandię, ładnych kilka lat temu, była początkiem wielkiej miłości. Wracamy tam kilka razy w roku, chcąc pokazywać kolejnym podróżnikom, jak wyjątkowa jest ta wyspa. Nie inaczej stało się z norweskim Tromso – tam zorza jest równie obłędna!

Zorza to jednak osobny temat. Jest wciągająca i rozbudza wyobraźnię. Właściwie uzależnia, patrząc na to, z jaką pasją opowiada o niej nasz przewodnik, Karol Wójcicki. Zorzę widuje w sezonie wiele razy i nie ma dość! A właśnie dzisiaj rusza z kolejną ekipą goforworld.com, by znów łapać „tęczowe zasłony” w kadr.

Do naszych zorzowych wypraw będziemy wracać, ale pamiętajcie, że proponujemy wam o wiele więcej – przede wszystkim Islandię dla CAŁEJ rodziny. Tak. Dla małych dzieci również. Poznajcie program i łapcie ostatnie miejsca!

goforkids

Łapacze zorzy Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!