Kwieciste podróżowanie Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Kwieciste podróżowanie

Podobno diamenty i kwiaty to najlepszy przyjaciel kobiety. Ja dodałabym do tego przyjaciela jeszcze coś ? podróże. Bo przepiękne kwiaty w cudownym miejscu na drugim końcu świata to już pełnia szczęścia. Japończycy doceniają rozkwit, pielęgnują go i ?czczą? w swoich miastach. Nie tylko w `Kraju Kwitnącej Wiśni`, można rozkoszować się takim widokiem? Zobaczcie sami!

Europa tonie w kwiatach?

Nie trzeba szukać daleko. Na uliczce Bonn (tak, niemieckiego miasta!), nad naszymi głowami rozpościera się wachlarz kwiatów. Otulają nas piękne barwy i widok dosłownie zapierający dech w piersiach. Jak to musi pachnieć! Patrząc na zdjęcia, można poczuć ten niezwykły klimat…

kp1Fot.: janhapke.com

Spodobały ci się niemieckie uliczki? To zakochasz się w tym, co oferuje Sztokholm. Wyobraź sobie spacer taką aleją.

kp2Fot.: 500px.com

Zapiera dech w piersiach. Nie tylko kobiety, wielbicielki kwiatów, poczują się tu cudownie.

Grecki Nauplion kusi czerwonymi kolorami, które ? jeszcze bardziej niż inne ? przyciągają nasz wzrok. Współczuję właścicielom knajpek przy tej ulicy. Jak można do nich wejść, skoro na zewnątrz jest tak pięknie?

kp3Fot.: boredpanda.com

Kwiecistym szlakiem przez  świat

Europa to jedno. Ale reszta świata też ma wiele do zaoferowania. Zobaczcie choćby ukwieconą uliczkę w brazylijskim Porto Alegre. Jak widać, nie tylko kwieciste uliczki robią wrażenie. Podobnie jest z zielenią, która ? jak żaden inny kolor ? uspokaja.

kp4Fot.: boredpanda.com

Na koniec wisienka na torcie. Ukwiecona alejka z Kraju Kwitnącej Wiśni. Widok Tunelu Wisteria w Japonii sprawia, że marzę o tym, by się tam przenieść. Choćby w tej minucie! To co? Rozpoczynamy naszą kwiecistą podróż?

kp5Fot.: udivitelno.com

Autor:  Żaneta Gotowalska

Żaneta Gotowalska

Redaktor Onet Wiadomości