Kwatery-kopuły z Airbnb Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Kwatery-kopuły z Airbnb

Nietypowy nocleg w podróży może okazać się nie mniejszą przygodą niż zwiedzanie najpiękniejszych zakątków danego kraju. Wśród ofert takich portali, jak Airbnb znajdziecie mnóstwo miejscówek, które są zaskakujące i niewiele mają wspólnego z tradycyjną kwaterą. Oto kilka z nich!

Kopuła w dolinie Parvati | Indie [zobacz]

Olśniewająca dolina w północnych Indiach to przede wszystkim malownicze szlaki trekkingowe. Po zmierzchu robi się tam jeszcze bardziej klimatycznie! Sama miejscówka jest całkowicie przeszklona, więc poczujecie, że jesteście naprawdę blisko przyrody. W kopule znajdziecie wszelkie wygody: kuchnię, łazienkę, pokój dzienni i oczywiście łóżka. Miejsce jest odosobnione, bo do najbliższego przystanku autobusowego macie aż trzy kilometry piechotą.

 

Fot. www.airbnb.pl

Luksusowy nocleg w Teksasie | USA [zobacz]

Ośrodek przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych (jedna kwatera na dwie osoby). Ulokowany jest na wzgórzu z niesamowitym widokiem na Texas Hill Country. Na miejscu znajdziecie kompleksowo wyposażone wnętrze, a także miejsce na grill, hamaki i wannę z hydromasażem.

 

Fot. www.airbnb.pl

Księżycowa kopuła w Tulbagh | RPA [zobacz]

Wyjątkowo odosobniona miejscówka, która zapewnia błogi spokój i oszałamiające widoki na dolinę Tulbagh. W środku znajdziecie dwie sypialnie z miejscem dla maksymalnie czterech osób, a także osobną kuchnię i część dzienną. Uwaga: rezerwujcie z wyprzedzeniem, bo kopuła cieszy się wielkim powodzeniem.

 

Fot. www.airbnb.pl

Kopuła w Recanto Pedra Maya – Garopaba | Brazylia [zobacz]

Co za miejsce! Miejsce na podwyższeniu sprawi, że będziecie podziwiać brazylijską dżunglę i górujące palmy. Sama kopuła jest luksusowo wyposażona. Nie brakuje basenu, placu zabaw dla dzieci i słonecznego tarasu. Spełnienie marzeń!

 

Fot. www.airbnb.pl

Domki z jacuzzi na Maderze | Portugalia [zobacz]

Ranking zamykamy Maderą, którą Polacy kochają. Tu również można znaleźć nietypową kwaterę! Za oknami będziecie mieć widok na zachodnią część wyspy. Miejscówka jest położona w zacisznej okolicy, to idealny wybór dla osób, które kochają obserwować przyrodę.

 

Fot. www.airbnb.pl

Kwatery-kopuły z Airbnb Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!