Kubańska odwilż Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Kubańska odwilż

Co to znaczy być `ideologicznie deprawującym`? Najpewniej zespół The Rolling Stones ma w tej kwestii coś do powiedzenia. Takim mianem określano ich muzykę na Kubie przez wiele lat. Przełom jest słodki i może też stać się głośny. Rockowy. Właśnie nadchodzi, Hawana jest w pełnej gotowości!

25 marca Stonesi zagrają koncert, który już jest legendarny. Pierwszy, wyjątkowy, pełnoprawny. Ostre brzmienie rozlegnie się na terenie Ciudad Deportiva de la Habana. To 26-hektarowy kompleks sportowy w stolicy Kuby.

Muzycy wydali oficjalne oświadczenie:

Występowaliśmy w bardzo różnych miejscach w trakcie naszej długiej kariery, ale koncert w Hawanie będzie przełomowym wydarzeniem. Mamy nadzieję, że dla naszych przyjaciół na Kubie również.

O tym wydarzeniu mówi się już: muzyczna odwilż. Ale… nie tylko – trzy dni wcześniej Hawanę odwiedzi Barack Obama. Dużo się dzieje na Kubie. Sporo przełomów na przestrzeni kilkunastu miesięcy.

Chcemy o tym rozmawiać i dlatego w poniedziałek, 21 marca, spotkamy się ponownie na Stadionie Narodowym (na terenie Business Link PGE Narodowy), aby porozmawiać z Reporterami Samozwańcami, którzy dopiero co wrócili z Kuby.

Wstęp na spotkanie jest całkowicie bezpłatny.

Spotkajmy się na miejscu lub LIVE na Periscope o godzinie 18:00.

Kubańska odwilż Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com