Książka GFW w przedprzedaży! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Książka GFW w przedprzedaży!

9 historii z podróży. Wywiady z podróżnikami, którzy zobaczyli nit tylko kawał świata, ale przede wszystkim ? zajrzeli w głąb siebie. Tak to jest z podróżami, że stają się źródłem mądrości, doświadczenia i pokory. Chcecie dowiedzieć się więcej? Nasza książka, którą zapowiadaliśmy już jakiś czas temu, właśnie trafia do przedsprzedaży.

E-book już na was czeka, a na papierową wersję czekamy do 15 grudnia 2017. Książka już w drukarni! Będzie co czytać jeszcze przed świętami. Zamawiajcie w przedsprzedaży już teraz, a my zaczynamy przygotowania do wielkiej wysyłki! Przygotowaliśmy dla was atrakcyjne pakiety.

Co znajdziecie w środku? Znajdziecie gawędę z człowiekiem-torpedą, czyli Marcinem Wesołym, ciekawą rozmowę z dziennikarzami z IntoAmericas, duchową rozprawę z Marynią Pawlak, szczerą dyskusję z dziewczynami z The Locals Do, pełną emocji rozmowę z Magdą Konik, pasjonującą pogawędkę z Karolem Wójcickim, spotkanie z inspirującą Joasią Szreder (Tajlandia), przesyconą wiedzą i pasją dyskusję z profesorem Dariuszem Rottem i ciekawą, otwartą rozmowę z Julią Raczko (Australia).

Kupować możecie w naszym sklepie, czyli TUTAJ. Znajdziecie tam również fragment książki. Jarek Kuźniar nagrał kilka słów, bo dla niego ta książka to także podróż.

Książka GFW w przedprzedaży! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!