Kraje dla ekspatów Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Kraje dla ekspatów

Włóczenie się z plecakiem dookoła świata to fantastyczna sprawa, ale w końcu nadchodzi moment na zapuszczenie gdzieś korzeni. W którym państwie najlepiej żyje się ekspatom? Sprawdził to holding HSBC, przepytując ponad dwadzieścia tysięcy ludzi pracujących i mieszkających na stałe poza ojczyzną. Numerem jeden w takich rankingach od lat pozostaje Singapur. Ekspaci chwalą sobie wysokie zarobki oraz to, jak szybko udało im się zintegrować z lokalsami i poczuć jak w domu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joe ? Travel Nature (@guyabroad)

Dalej mamy Nową Zelandię [zapisz się na podróż]. Przeprowadzka tutaj radykalnie podnosi jakość życia i poziom aktywności fizycznej. Cóż, pośród takich krajobrazów nie sposób wciąż siedzieć przed komputerem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Cade Chudy (@cade_chudy)

Srebrny medal dla Niemiec za równowagę pomiędzy życiem zawodowym i osobistym. Tutaj ekspaci dobrze zarabiają nie przepracowując się przy tym.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kathrin Mitschke (@kathrinmitschke)

Tuż za podium ? Kanada, czyli najbardziej gościnny kraj świata, który do 2020 roku przyjąć chce kolejny milion imigrantów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Moez Bhatti (@moezb)

Powyższe kraje pojawiają się w czołówce podobnych rankingów od dawna. Ale na piątym miejscu mamy państwo, którego wcześniej trudno było szukać w tym doborowym towarzystwie. Mowa o Bahrajnie. Stając się jednym z globalnych centrów finansowych i handlowych, przyciąga on specjalistów ze wszystkich stron świata i zapewnia im świetne warunki życia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ???? ?? ???? ?????? (@kghareeb)