Koty zapraszają Eda Sheerana Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Koty zapraszają Eda Sheerana

Ainoshima to japońska wyspa kotów, która na pewno przyprawia o szybsze bicie serca kociarzy z całego świata (choć nie zawsze pozytywnie). Przygotujcie się jednak na jeszcze większą dawkę słodyczy: mieszkańcy próbują zaprosić do siebie samego Eda Sheerana!

Ainoshimę znajdziemy na morzu Genkai, u północnych wybrzeży wyspy Kiusiu. To godzina płynięcia promem z miasta Fukuoka. Mieszka tam obecnie 150 kotów i koło 500 rybaków.

W sieci pokazał się filmik, ukazujący kocich obywateli wyspy Ainoshima. Na końcu materiału znajduje się zaproszenie dla Eda Sheerana, który w październiku tego roku będzie odwiedzał Japonię.

Za całą akcją stoi biuro turystyczne, które zna Eda z jego słabości do kotów. Może więc uda się go namówić na krótką wizytę na wyspie i równocześnie promocję? Na razie Ed Sheeran nie ustosunkował się do zaproszenia. Nie dziwi jednak fakt, że Ainoshima walczy o turystów. Nie jest jedyną kocią wyspą w Japonii! O wiele większą popularnością cieszy się Tashirojima, o której nakręcono film dokumentalny.

Koty zapraszają Eda Sheerana Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com