Kosmiczne plaże | TOP 8 Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Kosmiczne plaże | TOP 8

Raj na ziemi – to nie żart. Raj, bo złocisty, czysty piasek parzy stopy, a woda – krystaliczna i ciepła jak zupa, koi całe ciało. Raj, bo słońce praży niemiłosiernie, a krajobraz urzeka. Wszystkie problemy topią się za horyzontem, a pozostałości ewentualnie można zagłuszyć drinkiem z palemką. To gdzie się wybierzemy, gdy już świat się otworzy? Ekipa goforworld.com poleca najpiękniejsze i najniezwyklejsze plaże świata.

To coś z pogranicza jawy i snu. Bardzo odległe strony, ale wcale nie poza zasięgiem. Dużo się o nich mówi i coraz częściej odwiedza. Co więcej: pozostają dziewicze. Choć turystyka kwitnie w najlepsze, to jednak to, co doceniamy najbardziej to dzieło natury, idealne samo w sobie.

 

#1. Honoru Beach

Hawaje? Plaża, jak plaża, ale… zobaczcie, kto na niej przebywa! Skoro sam Jack Sparrow docenił piękno plaży, to znaczy, że warto się tam znaleźć!

 

 

#2. Riviera Maya

A co znajdziemy w Meksyku? Nie tylko plażę jak ze snów, ale także widoki i zabytki, spuściznę przodków. Robi wrażenie!

 

 

#3. Bora Bora

Domki na wodzie robią furorę. Jak smakuje śniadanie zjedzone w takich warunkach? Na pewno wybornie. Co ciekawe, choć Bora Bora cieszy się tak wielkim zainteresowaniem turystów, wciąż pozostaje naturalna i niezmieniona.

 

 

#4. Seszele

Już sama nazwa brzmi cudownie. Piękne plaże, bogata kultura. Urlop marzeń? Podobnie jak Bora Bora, Seszele są uwielbiane przez turystów. Na pewno tych bogatych, bo nie są to najtańsze wakacje.

 

 

#5. Malediwy

Raj dla surferów, dla plażowiczów i tych, którzy kochają rajskie plenery. Tu zabawa trwa wiecznie, a na pewno przez okres wakacji!

 

 

#6. Ko Phi Phi

Wyspa tajlandzka. Nazwa wydaje się nie poważna, ale widoki robią wrażenie. Niesamowite!

 

 

#7. Palawan

O takich miejscach nie uczą w szkole. Filipiny jak ze snu, które już prezentowaliśmy za sprawą naszego Autora, Rafała Barana. On ma to na co dzień!

 

 

#8. Wielka wyspa piaszczysta  

Australia też ma się czym pochwalić, chociaż ostatnio nawiedził ją śnieg. To nie zmienia faktu, że serce się wyrywa ? smak rajskiej przygody, beztroski i dzikiej przyrody robią swoje!

 

 

W naszym rankingu nie możemy pominąć także zdania czytelników GFW i pięknych, polskich plaż. Zapytaliśmy na facebooku, którą plażę w PL kochacie najbardziej. Zdecydowanie zwyciężyło Świnoujście!

 

Kosmiczne plaże | TOP 8 Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com