Kolumbia, nowa miłość Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Kolumbia, nowa miłość

Kolumbia to kolejne marzenie, które długo w nas dojrzewało. W końcu postanowiliśmy zaplanować podróż pachnącą kawą, przygodą i naturą. Te widoki będą najpiękniejszym wspomnieniem! Naszymi przewodnikami staną się Maja Hawranek i Szymon Opryszek, którzy poznali szlaki Kolumbii z wielu stron.

Ruszamy 14 lutego 2018. Dobra data na rozpoczęcie nowej, wielkiej miłości, prawda? Ameryka Południowa przywita nas kawą, bo pierwszym celem będzie Salento ? ten region słynie z uprawiania i produkcji kawy, jednej z najlepszych na świecie.

Co dalej? Dzika przyroda, miasto wiecznej wiosny, czyli Medellin, oraz Guatape ? bajecznie kolorowe miasteczko, chyba najbardziej urokliwe w całej Kolumbii.

Wdrapiemy się też na La Piedra del Penol ? ogromną skałę (760 schodów do pokonania), z której roztacza się zapierający dech w piersiach widok na wyspy.

To tylko fragment z tego, co zobaczymy i czego będziemy doświadczać w czasie czternastodniowej, niesamowitej wyprawy. Zapisy ruszyły [TUTAJ] ? czekamy na was, dołączcie i spędźcie kawałek zimy w miejscu, w którym wszystko tonie w bujnej zieleni i kolorze. Odliczamy dni!

Kolumbia, nowa miłość Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!