Kobiety `poza szlakiem` Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Kobiety `poza szlakiem`

Bez kobiet nie istniałoby goforworld.com. Bo kobiety zdobywają świat poprzez przekraczanie różnych granic. Podróżniczki, bohaterki, dziennikarki. 8 marca chcemy wam przypomnieć, jakie wspaniałe kobiety dla nas piszą! 

EWA POLAK I KOBIETY GWATEMALI

Jej zaangażowanie w sprawę gwatemalskich kobiet zrobiło na nas ogromne wrażenie. Kobieta kobiecie potrafi pomóc, to piękne świadectwo i wspaniała misja. Poznajcie Ewę, jest niesamowita!

JULIA RACZKO I? CAŁY ŚWIAT!

Julia Raczko to wulkan energii. Ona sama ma jej tyle, że zdołała podbić Australię, a teraz zwiedza cały świat i wydaje książkę. Na dodatek znajduje czas na to, żeby dla nas pisać. Julia Raczko to obywatelka całego świata.

MARYNIA PAWLAK I NIEZWYKŁE INDIE

in1

Zachwyciły ją kiedyś Indie, o których pisze z wielkim namaszczeniem i? energią. Podróżuje po całym świecie, wyznając zasadę, że wszędzie można się czegoś nauczyć i odnaleźć siebie?

KAROLINA MARCZEWSKA I URUGWAJSKI SEN

Niezwykła kobieta, która dla swojej miłości pozostała w Urugwaju. Dziennikarka, obecnie gwiazda urugwajskiej telewizji. Żona, matka i kobieta, która niesamowicie inspiruje do tego, by kochać życie.

Karolina dla mnie, jako kobiety, jest wielkim wzorem. Poruszyły mnie jej słowa, kiedy zapytałam ją o szczęście, także w kontekście wyjazdu do Urugwaju:

Jestem bardzo szczęśliwa, choć nie ujmuję tego w kategorii konkretnej lokalizacji. Jestem szczęśliwa, bo otrzymuje i daje dużo miłości. Tej partnerskiej, matczynej, przyjacielskiej.

KASIA URBANIAK I SEN O HONG KONGU

Spędziła tam wiele lat, ucząc się języka, kultury i? budowania zawodowych relacji. Jedna kobieta w tak wielkim mieście. Podróżniczka, która nie boi się godzić sukcesu z przygodą.

MAJA HAWRANEK I OBIE AMERYKI

Młoda, zdolna, przemiła. Skromna. Pisze, jak marzenie. Działa zawsze w duecie z Szymonem Opryszkiem, z którym prowadzi Intoamericas.com. Jednak to właśnie jej uśmiech najpewniej przekonuje w podróży wszystkich bohaterów do tego, by się otworzyć i wyznać swoją historię?

Kobiety w serwisie goforworld.com ? dziękujemy!

Kobiety `poza szlakiem` Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com