Kobiety inspirujące | TOP 8 Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Kobiety inspirujące | TOP 8

Kobiety mają moc, walczą o siebie i swoje prawa, inspirują, motywują, MOGĄ WSZYSTKO. Podążamy śladem podróżniczek, także tych, które swoje podróże pokazują na blogach, w social mediach czy kanałach VIDEO. Zobaczcie, kogo my polecamy śledzić!

#1 lifein20kg – Martyna Skura

Mieliście okazję poznać Martynę [przeczytaj wywiad] – zwariowaną podróżniczkę pełną pasji, która właśnie wydała książkę i dzieli się swoim podróżniczym doświadczeniem. Jej odwaga i energia naprawdę inspiruje.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Martyna Skura || Scuba Diving (@lifein20kg)

#2 Plecak i walizka – Hanna Sobczuk

Niesamowita kobieta, która podróżuje, pisze, nie boi się wychodzić ze strefy komfortu. Na blogu otwarcie opowiedziała o swoich trudnych doświadczeniach. Dla kobiet i siebie przeszła 400 km piechotą ze Świnoujścia na Hel.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

MAMY TO!!! Przeszłam 350 km wybrzeża, a faktycznie 400 km, ze Świnoujścia na Hel.⁠⠀ ⁠⠀ Ciągle trudno mi uwierzyć, że kurczę, ja naprawdę to zrobiłam! Zupełnie sama! Z tym plecakiem na plecach! ? A zajęło mi to – bagatela – miesiąc. ? ⁠⠀ Bardzo mi miło, że przez ten czas cały czas byliście tu ze mną, śledziliście każdy etap tej wędrówki, wspieraliście w trudnych momentach, śmialiście z moich żartów i uczyli czegoś nowego o Bałtyku.⁠ ? Gdyby nie Wy, na pewno nie byłoby tu tak fajnie. Bardzo Wam dziękuję!⁠ ❤️❤️❤️ ⁠⠀ Jutro wracam do domu, do Poznania i od razu zabieram się za segregowanie zdjęć i materiałów, a potem do tworzenia – podcastów, wpisów, vloga.⁠⠀ To będą bardzo pracowite kolejne tygodnie.⁠⠀ ⁠⠀ Obiecuję, że to nie koniec i na pewno nie zawieje tutaj nudą. Może być nieco spokojniej, ale tylko na trochę. Bo w końcu przyjdzie pora na kolejną przygodę! I w nią również Was zabiorę.⁠ ? ⁠⠀ Jeszcze raz, wielkie dzięki! Było super! I jeszcze super będzie! Hej! ???❤️ ⁠⠀ #bałtyk #baltyk #morzebałtyckie #podróżowanie #włóczykij #podróżniczka #podrozniczka #kochampodroze #wpodróży #polishtravelblogs #traveloverpl #fbpodrozniczki #podróż #zwiedzamy #podroz #podróżemałeiduże #polishtraveller #polskieblogipodroznicze #polishtravelbloggers #kochampodróże #instapiraci #urlop #turystyka #wypoczynek #wycieczka #pieszewędrówki #plaża #jesień

Post udostępniony przez Podróże Życie Inspiracje (@plecakiwalizka)

#3 Anita Demianowicz Photography

Kiedyś podróżowała solo, dzisiaj ze swoim psem. Zwiedza świat, szuka wyzwań. W pierwszej wiosennej fali COVID-19 mieszkała w Salwoadorze, o czym opowiedziała na łamach goforworld.com [przeczytaj]

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Anita Demianowicz Photography (@banita_travel)

#4 Where is Juli plus Sam

Podróżniczka, blogerka, autorka książek, związana na co dzień z goforworld.com i Kuźniar Media – Julia Raczko-Gospo, której chyba nie trzeba wam przedstawiać. Mieszka w Australii, ale kiedy tylko pojawia się okazja – wyrusza w podróż.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez JULIA & SAM ???? Australia (@whereisjuliplussam)

#5 Szpilki w plecaku – Ewa Chojnowska-Lesiak

Podróżniczka, modelka, zawodowa przewodniczka. Jej Instagram to świetne zdjęcia i kopalnia pomysłów. Ewa szczególnie kocha Afrykę i Azję, gdzie najchętniej zabiera podróżników.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ewa Chojnowska-Lesiak (@szpilkiwplecaku)

#6 Pojechana – Aleksandra Świstow

Zwiedziła m.in. Azję, Amerykę Południową, Australię, Afrykę, a to nie wszystko! Wydała książkę i imała się przeróżnych zawodów, w różnych częściach świata. Sama skromnie podkreśla, że po prostu lubi poznawać świat i kocha robić zdjęcia. Tylko tyle, prawda? 😉

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Aleksandra Świstow (@pojechana)

#7 The Travelling Onion – Magda

Nie ma jeszcze 30 lat, a już zobaczyła kawał świata. Postanowiła spełnić marzenie i zostać freelancerem, przemieszczając się z miejsca na miejsce. Zwiedziła już 50 krajów, w niektórych mieszkała dłużej. Kocha gotować, przez co na jej blogu znajdziecie sporo smakowitych przepisów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez The Travelling Onion ?? Magda (@thetravellingonion)

#8 TraveLover – Patrycja Jaskot

Dziennikarka telewizyjna, reżyserka programów, blogerka, ale przede wszystkim – podróżniczka! Odwiedziła ponad 60 krajów, poznała masę cudownych ludzi i wciąż ma apetyt na więcej 😉

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez travelover (@travelover.pl)

Kobiety inspirujące | TOP 8 Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com