Kanadyjczyku, poznaj Kanadę Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Kanadyjczyku, poznaj Kanadę

Kanada to piękne marzenie, ale czy sami mieszkańcy znają ją wystarczająco dobrze? Północno-zachodnie tereny są jak sen! Krajobrazy i przyroda zapierają dech w piersiach. Ideał? Kanadyjczycy będą się o tym mogli przekonać osobiście, bez wydawania pieniędzy! 150 urodziny Kanady obchodzone są hucznie, a na stronie Spectacular NWT obywatele i osoby przebywające na terenie kraju mogą wziąć udział w konkursie. Do wygrania 150 biletów lotniczych właśnie na zachód i północ!

Spectacular NWT to grupa turystyczna, która urodziny Kanady świętuje z przytupem. Zwycięzcy konkursu będą mogli startować z takich miast i obszarów, jak Halifax, Ottawa, Toronto, Winnipeg, Calgary, Edmonton i Vancouver. Polecą w najpiękniejsze zachodnie i północne regiony, słynące z niesamowitej, dzikiej przyrody.

Jest o co walczyć, bo wystarczyć zerknąć na taki widok by wiedzieć, że to podróż marzeń!

W ten sposób Kanadyjczycy mają się czuć zachęceni, aby podróżować i to wcale nie poza granice własnego państwa! Przecież wszystko, co najlepsze mają na miejscu…

Takich wypraw można pozazdrościć, ale zamiast tego, może wybierzecie się z nami na Islandię [zobacz] i Alaskę [zobacz]? Tam również przyroda zakręci wam w głowie!

Kanadyjczyku, poznaj Kanadę Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com