Kamczatka - trzeba tam być Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Kamczatka – trzeba tam być

W przyszłym roku planujemy kilka niezwykłych podróży do nieznanych nam wcześniej zakątków świata. Jednym z nich jest Kamczatka. Chcemy dać wam kilka powodów, dla których naprawdę trzeba się tam z nami wybrać. Jesteście gotowi? 

Kraina wulkanów, dzikiej przyrody, długiej zimy i pięknej jesieni. Wciąż nietknięta przez człowieka Kamczatka obfituje w 1200 gatunków roślin, 500 gatunków ryb, 300 gatunków ptaków i 90 gatunków ssaków. Co przykuwa uwagę najbardziej?

Post udostępniony przez @vidizokna

#1 Wulkany i gejzery

Trzeba przyznać, że te widoki dosłownie zapierają dech w piersiach! Czynne wulkany i gejzery, buchające parą ? fascynująca tajemnica przyrody. Zbliżymy się do niej najbardziej, jak to możliwe.

#2 Niedźwiedzie

Dzika przyroda kwitnie na Kamczatce i ma się świetnie ? jeżeli chcecie zobaczyć niedźwiedzie brunatne w ich naturalnym środowisku, trafiliście we właściwie miejsce.

#3 Dzikie łososie

Tutejsze wody obfitują w różne gatunki ryb, w tym niemalże wszystkie gatunki łososia pacyficznego. To raj m.in. dla wędkarzy.

#4 Oszałamiające widoki

Kamacztka gwarantuje niezapomniane widoki. Latem kipi zielenią, kwitnąć kolorami kwiatów i roślin o intensywnych barwach. Jednak to, co przykuwa uwagę najmocniej, to wierzchołki wulkanów?

Jeżeli jesteście gotowi na tak niezwykłą przygodę ? mamy jeszcze kilka miejsc [zapisz się]! Ruszamy pod koniec czerwca 2018.

Kamczatka - trzeba tam być Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!