Kamczatka 2020 | przygoda życia! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Kamczatka 2020 | przygoda życia!

Już jest! Najnowsza propozycja, czyli Kamczatka 2020 [zapisz się]. Dlaczego tam wracamy? Czym nas zachwyciła? Jak zmienia patrzenie na świat? Jeżeli wydaje wam się, że to dla was zbyt ekstremalna podróż, rozwiejemy wszelkie wątpliwości – to przygoda życia, która otwiera oczy i pozwala poczuć smak wolności!

Kamczatka to gigantyczna przestrzeń. Być może zabrzmi to banalnie, ale kiedy chcesz przemieścić się z punktu A do punktu B, nagle okazuje się, że czeka cię bardzo daleka droga. Męcząca, wymagająca od podróżnika siły fizycznej i psychicznej. Tę przestrzeń poczuliśmy, gdy z Pietropawłowska przelecieliśmy helikopterem ok. 250 km, wokół wulkanów. Ta powietrzna podróż to była pestka w porównaniu z tym, że dzień wcześniej musieliśmy spędzić w samochodzie aż 9 godzin, by dotrzeć do celu. Nie ma innej drogi. Na Kamczatce nie chodzi się na skróty – opowiadał Jarosław Kuźniar po pierwszej wyprawie na Kamczatkę, w 2018 roku.

 

 

Właśnie dlatego chcemy tam wracać. Kamczatka fascynuje nas nie tylko, jako potężne królestwo przyrody, czy kraina wulkanów, ale również przestrzeń, gdzie naprawdę czuje się wolność.

 

 

Unikalna, ciekawa trasa, najlepsi przewodnicy i 14 dni przygody „poza światem”, który znacie. Jeżeli jeszcze nie jesteście przekonani, posłuchajcie podcastu, który Jarosław Kuźniar nagrał właśnie tam, na Kamczatce.

Kamczatka 2020 | przygoda życia! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!