California LIVE! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

California LIVE!

Dawno nie zapraszaliśmy w podróż LIVE. Jeżeli więc w wielkanocny poniedziałek pozostaliście w gronie rodzinnym, podejrzyjcie z nami niezwykły świat zwierząt i przyrody! Dzisiaj zapraszamy was do San Francisco. 

California Academy of Science wciąż bada życie na Ziemi, dzieląc się z innymi wiedzą i pasją. Jej siedziba mieści się w San Francisco, a konkretnie w Golden Gate Park. To jedyne miejsce na świecie, w którym mieści się akwarium, planetarium i muzeum historii naturalnej, a także w którym wdraża się innowacyjne programy w dziedzinie badań naukowych i edukacji.

Dzięki zamontowanym kamerom można podglądać życie stworzeń zamieszkujących teren parku. Wzrok przyciąga akwarium z rekinami.

To, co szczególnie was zachwyci, to filipińskie rafy koralowe, gdzie w naturalnych warunkach można spotkać ponad 500 gatunków koralowców i 2000 gatunków ryb!

Kamera pokazuje życie akwarium, choć nie zawsze można trafić na transmisję w trakcie godzin odwiedzania. Może wam się uda?

Jeżeli nie, zobaczcie chociażby piękne zdjęcia z tego miejsca!

Będąc w Kalifornii trzeba odwiedzić to miejsce osobiście, również pi to, aby zobaczyć niezwykły dach budynku, o powierzchni ponad 10 tysięcy m2. Zasadzono na nim aż 1,7 miliona miejscowych roślin!

California LIVE! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com