Kalendarium wypraw na 2023 rok Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Kalendarium wypraw na 2023 rok

Gdzie pojechać w 2023 roku? Jaki kierunek wybrać? Nowa Zelandia, Wietnam, a może Kolumbia? Sprawdźcie kalendarium wypraw grupowych goforworld.

 

W podróżniczej ofercie 2023 mamy dla was miejsca zachwycające przyrodą, jej pięknem i ogromem. Mamy takie tętniące życiem, pełne rytmu i gwaru. Mamy zakątki surowe i mało dostępne oraz takie, które znajdują się zazwyczaj wysoko na liście marzeń! Przygotowaliśmy trasy, będące wyzwaniem, spokojniejsze objazdówki i te prowadzące poza utarty szlak.

 

Wyprawy na 2023 rok*

 

MARZEC/KWIECIEŃ

Nowa Zelandia

W Nowej Zelandii potęga przyrody wciąż góruje nad człowiekiem. Gorące źródła, fiordy, lodowce, turkusowe jeziora — każdego dnia widoki będą zwalać nas z nóg! Odwiedzimy wrzący region Rotorua, wybierzemy się na rejs w Milford Sound i trekking nad jeziorem Pukaki z widokiem na Aoraki/Mt Cook. Poznamy największe miasta: Auckland, Wellington, Christchurch, wybierzemy się na pokaz maoryski, do Hobbitonu oraz na degustację win.

ZAPISZ SIĘ [TUTAJ]

 

 

Wietnam Północny

Jedziemy do Wietnamu po pierwsze wrażenia, po smaki, kulturę i historię. Podejrzymy życie na wietnamskiej wsi, spróbujemy najlepszego Pho, Banh Mi i Cao Lau, poznamy tajniki tai-chi. Odwiedzimy pocztówkową zatokę Ha Long Bay, kultowe miasto Hanoi i park Narodowy Phong Nha Ke Bang.

ZAPISZ SIĘ

 

 

MAJ

ARMENIA

Armenia – niewielki kraj o wielkiej mocy! Słynie nie tylko z bogatej historii i krajobrazów, ale też ze smaków. Kuchnia jest tu naprawdę wyjątkowym połączeniem tradycji lokalnych, lewantyńskich i europejskich. Stolica, czyli Erywań, nazywana jest „Paryżem Wschodu” ze względu na wspaniałą architekturę oraz mnóstwo urokliwych knajp i restauracji. Mieszka tu aż 1/3 wszystkich mieszkańców kraju.

ZAPISZ SIĘ

 

LIPIEC

USA
Poznaj z nami cuda południowo – zachodniej Ameryki. W dwanaście dni przejedziesz przez 4 stany – Kalifornię, Arizonę, Nevadę i Utah. Zobaczysz najpiękniejsze parki narodowe – Wielki Kanion, Bryce, Zion, Yosemite, Dolinę śmierci i wiele innych przepięknych zakątków jakie stworzyła natura. Odwiedzisz niezwykłe miasta, od filmowego Los Angeles, przez pustynne Phoenix, szalone Las Vegas, magiczne San Francisco.

ZAPISZ SIĘ

 

WRZESIEŃ

Kolumbia
Kolumbia jest jedynym krajem Ameryki Południowej, który ma dostęp do dwóch oceanów: Pacyfiku i Atlantyku. Zaczniemy nad Pacyfikiem, wypatrując wielorybów. Skończymy w historycznej Cartagenie. Podczas tej wyprawy nie zabraknie afro latynoskiej kultury i intrygujących historii. Dotrzemy do miejsca, gdzie spotykają się góry, morze, selwa i plaża, wykąpiemy się w wodospadzie i odwiedzimy plantację kawy.

ZAPISZ SIĘ [TUTAJ]

 

 

PAŹDZIERNIK

Australia
Na koniec świata polecimy, aby na własne oczy zobaczyć cztery australijskie ikony — dostojną Operę, magiczne Uluru, barwną Wielką Rafę Koralową oraz krętą trasę Great Ocean Road. Podczas tej podróży poznamy zakamarki najciekawszych australijskich miast i codzienne życie mieszkańców. W hipsterskim Melbourne wypijemy doskonałą kawę. W tropikalnym Brisbane spotkamy się z australijskimi zwierzętami. W nowoczesnym Sydney wzniesiemy toast za fantastyczne wspomnienia.

ZAPISZ SIĘ [TUTAJ]

 

 

Wyspy Zielonego Przylądka
Wyspy Zielonego Przylądka to wyspy różnorodności. Znajdziemy tu przepiękne plaże, zapierające dech w piersiach pasma górskie, soczyście zielone doliny i kolorowe kolonialne miasteczka. To miejsce, gdzie w wyjątkowy sposób łączą się wpływy Afryki, Europy i Brazylii. Cabo Verde jest nieskażone masową turystyką. Podczas naszej wycieczki odwiedziny Sao Vincente i Santo Antao, które pozwalają na poznanie esencji archipelagu.

ZAPISZ SIĘ

 

 

Inne kierunki, nad którymi pracujemy:

  • Namibia
  • Gruzja
  • Alaska
  • Laos i Kambodża
  • Wietnam Południowy

Czym charakteryzują się wyprawy z goforworld?

– kameralne grupy
– unikalne trasy pozwalające wyjść poza szlak
– sprawdzeni partnerzy na miejscu
– przewodnicy z pasją
– bezpieczeństwo, zaufanie, indywidualne podejście

 

Jeśli jesteście zainteresowani wspólną podróżą, skontaktujcie się z nami jeszcze dzisiaj! Możemy też uszyć wyprawę na miarę dla Waszej grupy.

biuro@goforworld.com
+48 535 555 990 (WhatsApp)

 

*aktualizacja na grudzień 2022

Kalendarium wypraw na 2023 rok Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!