Jesień w Polsce - najpiękniejsza! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Jesień w Polsce – najpiękniejsza!

Czy zaglądają tu jesieniary i jesieniarze? Jesteśmy przekonani, że tak! May dla was kilka jesiennych pocztówek waszej ulubionej pory roku, która w październiku rozwija swoją paletę ciepłych barw i sprawia, że Polska jest jeszcze piękniejsza!

Polskie góry

Trudno o bardziej malownicze zakątki jesienną porą niż Bieszczady, Pieniny, Beskid Śląski, Sudety… A to tylko kilka propozycji! Wiemy, że w październiku bardzo chętnie odwiedzacie nasze góry. Podzielcie się zdjęciami w naszych SM!

 

 

Morze Bałtyckie

Jesienne zachody słońca są oszałamiające. A Bałtyk, choć chłodny, gwarantuje coś wspaniałego: puste plaże, spokój, czyste powietrze. Możliwość spacerowania poza sezonem w nadmorskich miasteczkach ma w sobie ogrom uroku.

 

Parki narodowe i krajobrazowe

Las jesienią to przygoda. Oszałamiające barwy i idealne warunki do trekkingów sprawiają, że nie ma lepszej pory roku na odwiedziny na przykład Białowieskiego Parku Narodowego, czy Biebrzańskiego Parku Narodowego.

 

Mazury

Kojarzą się z letnimi wyprawami, ale jesienią mają do zaoferowania równie dużo. To doskonała pora roku na obserwację przyrody, wciąż można skorzystać z atrakcji (na przykład spływy kajakowe), a widoki po prostu zapierają dech w piersiach.

 

 

Polska Toskania

A może jesienną porą zajrzycie do Winnicy Zbrodzice [zobacz]? Busko-Zdrój wygląda oszałamiająco o tej porze roku!

 

 

 

 

 

 

 

Jesień w Polsce - najpiękniejsza! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!