Islandia to inspiracja Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Islandia to inspiracja

Ilekroć poszukuję materiałów o Islandii, poraża mnie, jak bardzo ta wyspa rozkochuje w sobie podróżników. Wiele jest miejsc na świecie, o których jest głośno, o których wszyscy marzą, ale Islandia bije wszystkie na głowę. Nie ma sobie równych.

Dowodem na to są nie tylko podróżnicy goforworld.com, którzy osobiście dzielą się wrażeniami [galeria z ostatniej wyprawy], ale także ilość filmów, zamieszczanych w serwisie Vimeo. Przecieram oczy ze zdumienia. Islandia, niewyczerpane źródło inspiracji, króluje! Znalazłam kilka obrazów, które pomogą wam zrozumieć, o co tyle hałasu?

Oto jedna z najnowszych publikacji. Wystarczy zobaczyć kilka pierwszych ujęć, by zakochać się bez pamięci. Droga, droga, ale za to jaka!

A może chcecie pofruwać nad Islandią? Krainą, która wcale nie przypomina planety Ziemia? To także możliwe. Kamery kochają takie widoki.

Islandia w obiektywie nie jest przekłamana. Nie trzeba nic koloryzować: jest potężna i majestatyczna.

Bywa również chłodna, dostojna i bajecznie kolorowa. Zorza polarna na Islandii zawsze rozbraja, nawet tych, którzy widzieli ją już wiele razy.

Islandia to połacie terenu. Wielka, otwarta, zachwycająca przestrzeń. Tu można poczuć wolność?

Wiele jest materiałów filmowych, które starają się oddać magię Islandii. I co? Dopiero na żywo te obrazy stają się doświadczeniem. Przekonamy się o tym już w czerwcu. Ruszacie z nami? [zapisz się]

Islandia to inspiracja Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com