Islandia | Galeria Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Islandia | Galeria

Złapali zorzę. Zatrzymali ją w kadrze! Zapisali Islandię w sercach i w pamięci. Wracają dzisiaj do Polski pełni wrażeń, emocji, wiedzy.

Wyprawa po mądrość, poznanie, doświadczenie. Nawet, jeżeli ktoś nie miał takiego zamiaru, Islandia sama nauczy cierpliwości, pokory względem natury i dziecięcego zachwytu. Bo czy można reagować inaczej na widok zorzy? Nawet nasz przewodnik, który widział nie jedno cudo natury, był pod wrażeniem.

Cały tydzień przekazywaliśmy wam zdjęcia i wrażenia, a teraz zobaczcie całą galerię. Karol Wójcicki pokazał, jak uwieczniać Islandię i trzeba przyznać, że efekt jest zaskakujący.

Wczoraj ekipa wracała do Reykjaviku, widząc po drodze całe spektrum zjawisk pogodowych: słońce, śnieg, deszcz i grad. Podróżnicy odwiedzili po drodze m.in. Thingvellir – niezwykły obszar, gdzie stykają się płyty tektoniczne.

Zwieńczeniem podróży był odpoczynek w Blue Lagoon, czyli islandzkim uzdrowisku typu SPA. Prawda, że to świetny finał?

Jeżeli Islandia jest lub była waszym marzeniem, nic straconego. W czerwcu wybieramy się tam ponownie, choć tym razem innym szlakiem i po inne doświadczenie. Ostatnie miejsca czekają [zapisz się]!

Islandia | Galeria Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!