Islandia całkowicie znosi obostrzenia! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Islandia całkowicie znosi obostrzenia!

Islandia wraca do normalności! To oficjalny komunikat islandzkiej minister zdrowia. Na wyspie już w sobotę 3 lipca zniknęły obostrzenia związane z COVID-19. To pierwszy kraj w Europie, który całkowicie pożegna pandemiczne restrykcje.

Koniec z dystansem, maseczkami, ograniczeniami. To wynik udanej akcji szczepionkowej – już ponad 87% obywateli Islandii otrzymało przynajmniej pierwszą dawkę.

Przywracamy zasady społeczne, do życia w których przywykliśmy i za którymi tęskniliśmy – mówi Svandís Svavarsdóttir.

 

 

Islandia to obecnie 360 tysięcy mieszkańców. W ostatnim czasie poziom zachorowań utrzymywał się na poziomie 1,6 osoby na 100 tys. mieszkańców. W ciągu całej pandemii na wyspie odnotowano 30 zgonów oraz 6637 przypadków zakażeń koronawirusem.

Dla nas to wspaniała wiadomość! Na Islandii wylądujemy wraz z Karolem już 24 lipca. A to nie ostatnia wyprawa w tym roku! Łapcie dosłownie ostatnie miejsce.

W czasie pięciu dni na wyspie pokażę Wam nie tylko przepiękne wodospady, ale też najprawdziwsza ERUPCJĘ WULKANU, lodowce, gejzer, gorące źródła, plaże wulkaniczne, potężne klify zamieszkane przez urocze Maskonury i wiele, wiele więcej ?Wyruszamy 24 lipca z Warszawy. Brakuje mi jednej osoby do zamknięcia grupy i… ruszamy! ❤ – zachęca Karol. 
To będzie cudowne lato!

Islandia ??

Islandia całkowicie znosi obostrzenia! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!