Prosto z Ameryki Południowej | SPOTKANIE Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Prosto z Ameryki Południowej | SPOTKANIE

Dobrze jest nazywać kogoś przyjacielem. W podróży to wartość ratująca życie… Nasi przyjaciele, Maja Hawranek i Szymon Opryszek z IntoAmericas.com, właśnie wrócili z Ameryki Południowej. To była długa podróż, z której przywożą nie tylko zdjęcia, filmy i doświadczenie. Przywożą solidną garść historii, bo po to tam pojechali! Żeby poznać ludzi i ich emocje.

Maja i Szymon towarzyszą nam od początku działania serwisu goforworld.com. Para reporterów. Dziennikarze i  felietoniści. Przyjemnie jest patrzeć, jak się rozwijają, zdobywają nowe miejsca, planują kolejne. Cudownie jest czytać ich teksty. A jeszcze pachnąca farbą drukarską książka, którą właśnie wydali, to ukoronowanie wszystkiego, co dotychczas zrobili.

Jarek Kuźniar od razu wyczuł „swoich”. Doskonałe pióro i dusze podróżników. Tym samym Maja i Szymon bardzo szybko stali się jego gośćmi.

Teraz, kiedy światło dzienne ujrzała ich książka, a oni sami ledwo co wysiedli z samolotu, jest chwila na to, aby znów z nimi porozmawiać. Tym razem na żywo!

Tym razem frajda będzie podwójna. Jarek Kuźniar wypyta Intoamericas.com w nowym Miejscu:

Business Link PGE Narodowy. Tak, dobrze czytacie. Mamy dla was zaproszenie: chodźcie porozmawiać o podróżach na Stadion Narodowy w Warszawie!

9 marca, godzina 19:00.

Wstęp wolny. Koniecznie dołączcie do nas na facebooku.

A ci, którzy nie będą mogli stawić się osobiście: transmisja ONLINE was nie ominie!

Prosto z Ameryki Południowej | SPOTKANIE Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com