Internet jest wszędzie (?) Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Internet jest wszędzie (?)

Internet – oczywistość i dobro, z którego chcemy korzystać zawsze i wszędzie. Także w podróży, choć wiadomo – poszukiwanie wi-fi w odległych zakątkach świata bywa trudne. A przecież Internet ze sprawdzonego źródła to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim – bezpieczeństwo. Znamy rozwiązanie, które może je zapewnić!

Bezpieczne, prywatne wi-fi wszędzie, o każdej porze – tak brzmi hasło marki XOXO WiFi, która oferuje mobilny Internet na terenie 130 krajów. Jedno kliknięcie i jest! Użytkownik otrzymuje niewielki, prosty w obsłudze ruter. Można go włożyć do kieszeni i cieszyć się Internetem dosłownie wszędzie, a ruter połączy was z najlepszym operatorem w danej lokalizacji, zapewniając połączenie 4G/LTE.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez XOXO WiFi (@xoxotravelwifi)

Aby skorzystać z usługi, nie trzeba podpisywać umowy. Wystarczy wypełnić formularz najmu, a po powrocie odesłać urządzenie. Sam ruter działa bez przerwy w trakcie 15 godzin używania. Zapewnia całkowite bezpieczeństwo i anonimowość. Pozwala również oszczędzić sporo środków, które przeznaczamy na Internet za granicą.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez XOXO WiFi (@xoxotravelwifi)

Wiemy doskonale, jak ważny jest Internet w podróży. Nie tylko pozwala być w kontakcie, ale daje wiedzę, która przydaje się w wielu sytuacjach. Poza tym, podróż to nie zawsze wakacje – zwłaszcza w biznesie.

Dlatego właśnie XOXO WiFi to marka, która staje się naszym partnerem – niebawem usługa będzie dostępna w naszym sklepie. Dla waszej wygody i bezpieczeństwa. Korzystajcie i dawajcie znać, jak się sprawdza w waszych podróżach.

Internet jest wszędzie (?) Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!