II Festiwal POZA SZLAKIEM rusza! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

II Festiwal POZA SZLAKIEM rusza!

Będzie się działo! Po kilku miesiącach dogrywania szczegółów możemy was zaprosić na II Interaktywny Festiwal Jarosława Kuźniara POZA SZLAKIEM. W zeszłym roku śledziliście relację prosto ze Szczawnicy, a teraz zapraszamy was do Warszawy, na Stadion Narodowy. Zarezerwujcie sobie 7, 8 i 9 października [ZOBACZ PROGRAM].

baner_gl

To będą niesamowite trzy dni, wypełnione rozmowami o podróżach, doświadczeniach, kulturach, smakach? Naszym Gospodarzem będzie oczywiście Jarosław Kuźniar, który, poza prowadzeniem rozmów z podróżnikami, osobiście zaprezentuje swoje zdjęcia z wypraw.

Jak to będzie wyglądało?

7 października, w piątek…

…porozmawiamy o podróżach w nieco inny sposób. Wieczorem dowiemy się jak połączyć podróż z biznesem, życiem codziennym, pracą? W jaki sposób otwarcie się na świat realnie wpływa na własny rozwój? Naszym gościem będzie między innymi Daria Abramowicz – psycholog, redaktor naczelna portalu Park Psychologii.

8  października, w sobotę…

…będziemy świadkiem niezwykłych warsztatów.
Jarek Kuźniar osobiście pokaże nam, jak działać w Social Mediach, a wykładowcy Akademii Nikona przygotują dla nas warsztaty fotograficzne.

9  października, w niedzielę…

…czekają nas rozmowy z naszymi prelegentami! Niektórzy przyjadą do nas osobiście, a z niektórymi połączymy się LIVE! Czeka nas m.in. rozmowa prosto z Australii.
Pojawią się między innymi: Hania Woysław, Marynia Pawlak i Mikołaj Golachowski. Pokażemy niesamowite materiały zdjęciowe z Gruzji i zobaczymy, jak podróż pomaga nawiązać szczere i głębokie przyjaźnie.

Festiwal POZA SZLAKIEM [zobacz ubiegłoroczną edycję] to niezwykłe doświadczenie. Mnóstwo wiedzy, pasji i ciekawych ludzi.

Będziecie mogli obserwować transmisję LIVE w Internecie lub? być z nami na żywo, w Business Link PGE Stadion Narodowy.

Wystarczy, że wyślecie do nas maila o tytule FESTIWAL  ze swoim imieniem i nazwiskiem w treści, na adres: biuro@goforworld.com.

Czekamy na wasze zgłoszenia!

Już niebawem opublikujemy pełny program. Bądźcie czujni!

II Festiwal POZA SZLAKIEM rusza! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!