Iglo z czterema gwiazdkami Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Iglo z czterema gwiazdkami

Iglo może kojarzyć się z trudnymi warunkami życia. Pełna ekstremalność, choć dla podróżnika również fascynująca opcja na przetrwanie. Jednak Hotel Arctic podszedł do tematu zupełnie inaczej. W ich wydaniu iglo to luksus, zasługujący na cztery gwiazdki!

Pokoje, zlokalizowane w „iglo kapsułach” to luksusowe mini-apartamenty, wyścielone pluszem oraz urządzone z wielkim przepychem. Oczywiście jest to tylko element całości, bo kto nie ma ochoty spać w iglo, może skorzystać z tradycyjnych pokojów hotelowych.

#Hotelarctic #igloo #greenland #ilulissat

A post shared by Hotel Arctic (@hotelarctic) on

Hotel Arctic, Greenland. |?: @michutravel #hotelarctic #greenland

A post shared by MOST LUXURY HOTELS & RESORTS (@wearehotellers) on

Widok z okna – zachwycający. Dodatkowo goście mają zapewnione wszelkie luksusy, w tym również możliwość stołowania się w restauracji, którą duńska gazeta Gastro określiła jako „najdzikszą na świecie”. Rzeczywiście, w menu znajdziemy między innymi stek z renifera lub suszone mięso z piżmowca syberyjskiego.

Hotel znajduje się w Ilulissat, mieście położonym w zachodniej części Grenlandii. Dyrektor hotelu Arctic, Erik Bjerregaard, uważa, że to nie iglo przyciąga podróżników, ale właśnie niesamowita przyroda i cisza. W końcu tego najbardziej szukamy w codziennym chaosie. Dodaje również, że iglo cieszą się szczególnym powodzeniem wśród nowożeńców.

#hotelarctic #hotel #uniquehotel #latergram #greenland #ilulissat

A post shared by Kaiying Zhou (@carychow) on

Iglo z czterema gwiazdkami Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com