Hotel z Facebooka Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Hotel z Facebooka

Dubajski kompleks hotelowy czeka na gości, którzy nie wyobrażają sobie życia bez mediów społecznościowych.

Atlantis The Palm to luksusowy (pięć gwiazdek) ośrodek, ulokowany pośród sztucznych Wysp Palmowych w Dubaju. Posiada nawet własną Zatokę Delfinów! Wzorowany jest, co widać na pierwszy rzut oka, na słynnym hotelu w Nassau na Bahamach – Atlantis Paradise Island. Dwa hotelowe skrzydła, połączone mostem, mieszczą ponad półtora tysiąca pokoi, w tym najbardziej ekskluzywne apartamenty, wynajmowane przez największe sławy.

Otwarty w 2008 roku hotel należy do obiektów najczęściej pojawiających się na Instagramie, a ostatnio osiągnął też milion polubień na Facebooku. Z tej okazji zarząd Atlantis The Palm przygotował specjalny apartament, dedykowany użytkownikom mediów społecznościowych. Obok specyficznego wystroju, dwie rzeczy najbardziej godne są w nim uwagi. Po pierwsze lustro, które działa jednocześnie jak monitor do surfowania po Facebooku i Instagramie! Po drugie, wirtualny kamerdyner (imieniem Alfred, bo jakżeby inaczej), z którym rozmawiamy za pośrednictwem Messengera. Zresztą w ten sam sposób można kontaktować się z żywą obsługą hotelu.

Oczywiście nocleg w Atlantis The Palm tani nie jest, ale da się go wygrać w konkursie. Zajrzyjcie na facebookowy profil hotelu, znajdziecie tam odpowiedni link. I może to wam się poszczęści?

Hotel z Facebooka Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Daniel Nogal

Copywriter, redaktor, autor powieści.