Hotel dla graczy Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Hotel dla graczy

W końcu upragniony urlop. To co, wyjazd na Daleki Wschód czy może parę dni beztroskiego grania na komputerze, na które od tak dawna nie było czasu?

A może obie rzeczy naraz? Dla tych, którzy kochają podróże, ale jednocześnie nie potrafią rozstać się ze swoim pecetem i konsolą, powstał w tajwańskim mieście Taoyuan wyjątkowy hotel. Oferuje on nie tylko wygodne łóżka, lecz także dostęp do najnowocześniejszych komputerów, profesjonalnych foteli dla graczy i telewizorów z wielkimi ekranami, na których oglądać można kanały e-sportowe.

Jest tu także specjalna arena do rozgrywek grupowych. Wziąć można udział w turniejach najpopularniejszych gier internetowych, jak League of Legends czy Dota 2. Na spanie może w tym hotelu zabraknąć czasu…

Nie jest to niestety obiekt najtańszy, bo za nocleg zapłacimy jakieś czterysta złotych. Ale można też wpaść na kilka godzin, żeby trochę sobie pograć w luksusowych warunkach – wówczas będzie nas to kosztowało mniej. Nie zapominajmy tylko, że na zewnątrz tajwańskiego hotelu również może być ciekawie.

Hotel dla graczy Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Daniel Nogal

Copywriter, redaktor, autor powieści.