Halloween w Hogwarcie Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Halloween w Hogwarcie

Macie ochotę spędzić upiorny (ale przyjemny!) wieczór w sceneriach z filmów o Harrym Potterze? Jeżeli tak, to wybierzcie się pod koniec października do brytyjskiej stolicy.

Londyńskie studio Warner Bros. zorganizuje trzy takie wieczory: 26, 27 i 28 października (piątek, sobota, niedziela). Zabawa przeznaczona tylko dla pełnoletnich fanów młodego czarodzieja potrwa od godziny dziewiętnastej do północy.

Z dymiącymi koktajlami w dłoniach uczestnicy wejdą do głównej sali Hogwartu, czyli Szkoły Magii i Czarodziejstwa. Wokół nich fruwać będą dynie przygotowane przez Hagrida, nie zabraknie też innych magicznych elementów wystroju. W takich okolicznościach podana zostanie wykwintna kolacja – w menu znajdziemy na przykład kaczkę z dyniowym purée, ravioli z kozim serem czy warzywny pudding. Będzie też wino, w końcu to impreza dla dorosłych.

Konsumpcję deseru zaplanowano już w innym miejscu: w Zakazanym Lesie, gdzie uczestnikom towarzyszyć będą hipogryf i akrumantula, czyli gigantyczny pająk z ośmioma ślepiami. Kolejne punkty programu to zwiedzanie innych miejsc znanych z filmów, takich jak kuchnia Weasleyów czy Ulica Pokątna. Na koniec nauka posługiwania się różdżkami w walce ze Śmierciożercami.

Halloween w Hogwarcie Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Daniel Nogal

Copywriter, redaktor, autor powieści.