Gruzja & Azerbejdżan | Ostatnie miejsce Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Gruzja & Azerbejdżan | Ostatnie miejsce

Na początku września, kiedy większość z was zakończy wakacje i powróci w wir pracy i wielkich wyzwań, my skręcamy w zupełnie inną stronę. Bo przecież podróż to nie zawsze wakacje, ale zawsze frajda. Dzisiaj mamy dla was ostatnie miejsce – Gruzja & Azerbejdżan czekają!

Przepiękne, gruzińskie monastyry i lokalne winnice, w których będziemy mieli okazję degustować wino i lokalne przysmaki. To nasz pierwszy przystanek. Drugi zapiera dech w piersiach!

Przecudna, wciąż dzika i nietknięta przez człowieka Tushetia to jeden z najpiękniejszych rejonów Gruzji. Aby móc to jednak przeżyć, potrzebny jest mądry przewodnik. Tushetia to miejsce, które wymaga pokory i umiejętnego podejścia, zwłaszcza, że zajrzymy również do okolicznych wsi.

pin

Co jeszcze nas czeka? Świętowanie w Tbilisi, a zraz potem Azerbejdżan! Poznamy Baku i odwiedzimy fascynujący Park Narodowy Qobustan, w którym można obserwować wulkany błotne.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tent Tales (@tenttales)

To zaledwie fragmenty z planu podróży. Warto to wszystko przeżyć osobiście, bo Gruzja to jeden z tych kierunków, które naprawdę pamięta się latami do których chce się wracać – dlatego wracamy, co roku.

Gruzja?? Azerbejdżan??

Gruzja & Azerbejdżan | Ostatnie miejsce Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!