Google Street View w RPA Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Google Street View w RPA

Jeżeli nie możecie się wybrać do RPA, Google Street View oferuje wycieczkę po Parku Narodowym Krugera, wspinaczkę na Góry Smocze, a wszystko to można robić w zaciszu własnego domu!

170 tras widokowych w parkach narodowych RPA i to efekt pracy ekipy Google Street View. Aby stworzyć skomplikowane, wirtualne trasy, użyto kamer 360 stopni, a do dzieła przystąpiło aż 200 wolontariuszy, pośród których znaleźli się najlepsi przewodnicy oraz miłośnicy podróży.

pin

Każdy członek zespołu musiał nosić wykonany na zamówienie plecak o wadze 22 kg, na którym zamontowano nie mniej niż 15 kamer. Technologia śledziła dokładną lokalizację plecaka, a wolontariusze wędrowali szlakami, rejestrując zdjęcia 360-stopniowe co dwie sekundy.

pin

Projekt, koordynowany przez Drive South Africa, ma zagwarantować, że 19 parków narodowych, a także 17 rezerwatów przyrody i wiele innych obszarów o znaczeniu historycznym, przyrodniczym i kulturowym będzie dostępnych w Google Street View. Łączna długość 170 tras wynosiła około 900 km.

Google Street View w RPA Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com