Goforworld SHOP w Australii Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Goforworld SHOP w Australii

Ekipa Podróżników goforworld.com już w Australii. Spełniamy marzenie o poznaniu tego fascynującego zakątka świata. I choć dopiero zaczynamy przygodę, uwierzcie nam, przyda się porządny sprzęt, bo przed nami sporo wyzwań!

To pierwsza wyprawa, do której zakupy od początku do końca można było zrobić w naszym sklepie GOFORWORLD.SHOP.  „Wiedziałem, co będzie mi potrzebne, żeby w jednym miejscu mieć drona, dużą lustrzankę i GoPro, bezcenne dla mnie narzędzia pracy” – mówi Jarosław Kuźniar, szef goforworld.com. „Przede wszystkim porządny plecak antykradzieżowy od PacSafe, a zaraz potem pojemna torba od North Face.

Zapas wody uzupełni prosty bidon sportowy. To ważna sprawa, bo ekipę czekają długie trekkingi, bez wody ani rusz. Poza tym kupowanie jej co chwilę w sklepie możne doprowadzić w Australii do finansowej ruiny. Równie przydatna będzie szybkoschnąca koszulka, oraz czołówka.

Proste zakupy, w jednym miejscu. Rzeczy od partnerów, którym możemy zaufać, bo przetestowaliśmy ich produkty na innych wyprawach.

A tymczasem, pozostaje jedynie zachwycać się Australią i przeżywać ją, najmocniej, jak się da.

Goforworld SHOP w Australii Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!