Goforworld.com & Winnica Zbrodzice Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Goforworld.com & Winnica Zbrodzice

Czas na nowy rozdział, nowe pomysły i przecieranie szlaków. Biuro podróży goforworld.com zainwestowała właśnie w jedną z najstarszych polskich winnic – Winnicę Zbrodzice, lidera na rynku w naszym kraju [PRZECZYTAJ]. To wyjątkowa okazja, by rozwijać i promować enoturystykę.

Szlakiem wina

Pandemia zmieniła wiele planów i zamknęła wielki świat. Tym samym, uwaga miłośników podróży skupiła się na Polsce, którą można odkrywać na nowo, bo inspiracji nie brakuje. Najlepiej zejść poza szlak, zaglądając do miejsc, które mają sporo do zaoferowania. Winnica Zbrodzice, zlokalizowana blisko uzdrowiskowej miejscowości Busko-Zdrój, to jeden z wyjątkowych punktów na mapie. Na miejscu można napić się świetnego, polskiego wina i podejrzeć pracę winnicy. W okolicy nie brakuje całej masy atrakcji – zabytki, oferta kulturalna w mieście, jazda konna, basen, quady, korty tenisowe, a dla tych, którzy kochają przyrodę – lasy, parki i szlaki turystyczne. Nawet fani sportów wodnych znajdą coś dla siebie, bo spływ kajakowy po rzece Nida cieszy się dużą popularnością.

 

 

W ostatnich latach postawiliśmy na jakość, lokalność i ekologię. Enoturystyka wydaje nam się naturalną drogą rozwoju polskiego winiarstwa i naszej winnicy a goforword.com, ze względu na swoje doświadczenie w zakresie obsługi ruchu turystycznego, najlepszym partnerem, który pomoże się nam rozwinąć w tym obszarze i z którym wspólnie odniesiemy sukces. Bardzo cieszymy się, że pozyskaliśmy takiego wspólnika, który dzieli z nami pasję do podróży i odkrywania nowych miejsc – opowiada Jacek Tarkowski, właściciel Winnicy Zbrodzice.

Goforworld.com z chęcią stawia na polską enoturystykę, bo przekonaliśmy się już, jak wielki to potencjał. Wystarczy wsiąść w samochód, by w kilka godzin zjawić się na miejscu. Baza noclegowa i restauracje to gwarancja udanego wypoczynku w weekend, ale z powodzeniem można spędzić tu nawet tydzień, zwiedzając całe województwo. Świętokrzyskie, nazywane polską Toskanią, zachwyca o każdej porze roku.

Turystyka zagraniczna w tych miesiącach nie istnieje. Kiedy i w jakiej formie wróci trudno powiedzieć. Ale nasi Klienci chcą poznawać świat, odkrywać bliższe miejsca w inny sposóbpodkreśla Jarosław Kuźniar. – Współpraca z Winnicą Zbrodzice pozwoli nam zbudować bazę do enoturystycznych wypraw po Polsce.

 

Jarosław Kuźniar i Jacek Tarkowski 

Coś specjalnego dla naszych podróżników

Oferta goforworld.com już niebawem rozszerzy się właśnie o szlak wina w Polsce. Szykujemy dla was niespodzianki i niezapomniane wyprawy, których nie ograniczą zamknięte lotniska i granice. Chcemy rozwijać się właśnie dla was, bo ilość zapytań, które do nas kierujecie, daje nam motywację. Chcecie podróżować, poznawać, smakować, uczyć się, doświadczać przygód. Możemy wam to dać, pokazując Polskę z nowej, fantastycznej strony!

 

Winnica Zbrodzice

Powstała w 2004 roku, przecierając szlaki i rozkręcając raczkujący rynek winiarski w Polsce. Winnica Zbrodzice specjalizuje się w produkcji białego wina Solaris Premium i czerwonego Regent, które zyskały duże uznanie wśród miłośników wina. Polacy coraz bardziej doceniają rodzime trunki, zaczynają rozróżniać szczepy, coraz świadomiej dobierać wino do swoich potrzeb. Jeżeli zaś sięgać po markę, to tylko po taką, która gwarantuje satysfakcję!

Goforworld.com & Winnica Zbrodzice Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!