#goforstartup w Izraelu Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

#goforstartup w Izraelu

W miastach startupów hotele, restauracje, kawiarnie wypełnione są rozmowami o biznesie, tu się oddycha, myśli i żyje startupami? Takim miejscem jest Tel Awiw. Sprawdziliśmy to ostatnio osobiście. Każdy, kto chce się rozwijać w biznesie powinien poczuć ten klimat!

Zapraszamy was na wyprawę inną niż wszystkie. To będzie podróż po mądrość, wiedzę i doświadczenie. Ruszmy do drugiej Doliny Krzemowej, aby wspólnie z Jarosławem Kuźniarem, trenerem biznesu Iwoną Bobrowską-Budny, trenerem emocji Małgorzatą Bębęn oraz officer grom Wojciechem Wereszko nauczyć się, jak efektywnie budować swój własny biznes.

Każdy dzień w Tel Awiwe będzie przepełniony spotkaniami, szkoleniami, ale również poznaniem miasta, które aż kipi od inspiracji! Pierwsze cztery dni będą lżejszą formą szkoleń, a od piątego dnia rozpoczniemy bardzo intensywną i bardzo owocną pracę! 8 dni w Izraelu będzie się równało z 37 godzinani warsztatów, szkoleń i sesji indywidualnych oraz 5 spotkaniami z izraelskimi specjalistami ds. startupów.

Przygotowaliśmy dla was szczegółową i bogatą ofertę. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie.

Majorka

Wierzymy, że jeszcze tej wiosny, dzięki połączeniu podróży i biznesu, zaczniecie zupełnie nowy etap w budowaniu marki!

#goforstartup w Izraelu Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!