#goforrun - zawsze w podróży! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

#goforrun – zawsze w podróży!

Lato to nie jest sezon dla biegaczy. Biegacze są aktywni cały rok, a lato to dla nich najnudniejsza pora. O wiele lepiej zmierzyć się z wyzwaniem w zimę, brodząc w zaspach śniegu. Inaczej przedstawia się żywioł biegaczy w podróży.

Zalicza się do nich Jarosław Kuźniar. Buty do biegania ? zawsze w walizce lub plecaku. Bez względu na to, gdzie jest ? w Gruzji, na Alasce, w Portugalii, czy jak ostatnio ? w Izraelu, zawsze biegnie. Po co?

Nie ma lepszego sposobu na poznanie miasta, przestrzeni. Bieganie pozwala się z nią oswoić, uznać za ?swoją?, rozpoznaną, przyjazną. Nagle obca kultura staje się bliższa, a my łatwiej możemy przełamać lody. A kiedy mija nas lokals, biegający tak, jak my ? to przeżycie, które może stać się esencją całej wyprawy.

Dlatego właśnie wspólnie z naszym partnerem New Balance, zachęcamy do biegania w podróży. Gdziekolwiek jesteście, poznawajcie swoje możliwości. A jeśli zdarzy wam się (oby jak najczęściej) biegać w podróży, oznaczajcie się na Instagramie hasztagiem #goforrun i koniecznie napiszcie kilka słów od siebie. Znajdziemy was i pokażemy na naszej stronie!

#goforrun - zawsze w podróży! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!