Gdzie pojechać po pandemii? Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Gdzie pojechać po pandemii?

Wierzymy, że już niebawem świat znów otworzy się na podróże. Za nami pierwsze szczepienia, więc nadzieja nie jest bezpodstawna. A kiedy już w końcu odetchniemy pełną piersią, gdzie warto się wybrać? Podpowiadamy i podsuwamy miejscówki, gdzie będziecie mogli wyruszyć także z nami w 2021 roku. 

#1 Australia

Zaczynamy od Australii, bo to o ten kraj pytacie nas najczęściej. Nic dziwnego – Australia zachwyca i zdumiewa. A przede wszystkim ciężko ją zaszufladkować, bo jest tak różnorodna. Oferuje także widoki, których nie zobaczymy nigdzie indziej na świecie. To także miejsce bezpieczne, bo wiele tu obszarów niezamieszkałych i dziewiczych. Nasza przewodniczka Julia, która mieszka tam na co dzień, przygotowała przykładowy plan podróży [ZOBACZ].

 

 

#2 Namibia

Kolejne miejsce na świecie, gdzie dzika przyroda i wielkie połacie niezamieszkanych terenów pozwalają zachować dystans społeczny. I po prostu odetchnąć, zatapiając się w zupełnie nową, atrakcyjną rzeczywistość. Odwiedziliśmy Namibię już kilka razy i potwierdzamy, że poznanie tego zakątka Afryki naprawdę otwiera umysł. Kilka ciekawostek na temat Namibii czeka na was TUTAJ, a przykładowa trasa TUTAJ.

 

 

#3 Kanada

Niesamowita o każdej porze roku. Warto pojechać zarówno zimą (doskonałe warunki dla narciarzy, spełnienie marzeń!), jak i latem. O tym pięknym, wciąż tajemniczym kraju opowiada na łamach goforworld.com Monika Grzelak. Przeczytajcie TUTAJ.

 

#4 Nepal

Wybrać się po pandemii w Himalaje to marzenie do spełnienia. Nepal ma dobrze rozbudowaną infrastrukturę turystyczną, a jednocześnie znów daje poczucie przestrzeni. Krajobrazy wynagrodzą trud trekkingu i wspinaczki.

 

 

#5 Ekwador i Galapagos

Majestatyczna przyroda, niezwykła atmosfera. Huśtawka na końcu świata. Ekwador to doskonała opcja dla tych, których chcą rozpocząć zwiedzanie Ameryki Łacińskiej. Można tu zarówno zrelaksować się w egzotycznym SPA, jak i zaznać szaleńczej przygody w trakcie raftingu po dzikiej rzece. Zajrzyjcie do naszej przykładowej trasy TUTAJ!

 

 

#6 Chile

Nasza przewodniczka Monika Trętowska tak opowiada o Chile: To świat w pigułce i gratka dla miłośników przyrody. Ogromna pustynia, wysokie Andy, wielki ocean, lodowce, fiordy, pingwiny, wulkany i archipelagi. Znajdziemy tu wszystkie strefy klimatyczne świata. To kraj kontrastów, dzikiej przyrody, owoców morza i wspaniałego wina.

Dla tych, którzy będą wyjątkowo spragnieni podróży po długiej izolacji to chyba najlepsza rekomendacja.

 

 

#7 Islandia

Traktujemy wyspę, jak drugi dom. Z naszym przewodnikiem Karolem Wójcickim nie raz polowaliśmy tam na zorzę, lub podziwialiśmy Islandię latem. Trudno o miejsce bardziej magiczne, oderwane od wszystkiego, co znamy. Oszałamiające wodospady, gejzery, nieogarnięte przestrzenie… Odliczamy dni do momentu, gdy będzie można powrócić. A to już w kwietniu! [ZOBACZ TRASĘ].

 

 

#8 Gruzja

Zamykamy krajem, który także zajmuje szczególne miejsce w naszym sercu. Gruzja słynie z gościnności, najlepszego jedzenia i zachwycających krajobrazów, które urzekają za każdym razem. Zobacz naszą proponowaną trasę TUTAJ.

 

 

Pamiętajcie, że już teraz możecie kupić u nas voucher na podróż [TUTAJ]. To idealny prezent dla bliskiej osoby lub samego siebie. Wykorzystacie go, gdy tylko znów będziemy mogli zaprosić was w podróż.

Gdzie pojechać po pandemii? Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!