Fotka na Insta w Nowej Zelandii Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Fotka na Insta w Nowej Zelandii

Zdarzyło się wam zrobić sobie zdjęcie w jakimś miejscu na świecie tylko dlatego, że… będzie świetnie wyglądać na Instagramie? Być może zainspirowały was social media influencerów. Nowa Zelandia postanowiła namówić podróżnych, aby przestali skupiać się wyłącznie na sztampowych miejscówkach i zeszli poza szlak. Świetna inicjatywa!

Seria zabawnych filmików w kampanii „Share something new to be in to win” ma pokazać, że Nowa Zelandia to przeogromne pole do popisu, jeżeli chodzi o „fotogeniczne” miejsca. Warto poszukać swoich własnych, bez sugerowania się tym, co popularne i modne. W projekcie wystąpił komik Thomas Sainsbury, który stroi sobie żarty z „klasycznych trofeów”, które lądują w mediach społecznościowych.

Thomas wcielił się w rolę samotnego strażnika, pracującego w „oddziale obserwacji społecznych”, który wyrusza w pogoń za osobami, które wykonują zdjęcia w miejscach, które wszyscy znamy. Wszystkim powtarza jedno: „Widzieliśmy to już wcześniej”.

Celem kampanii jest uświadomienie nam, podróżnym, że poza trendami z Instagrama, Nowa Zelandia ma o wiele więcej do zaoferowania. Poza tym, warto znać niebezpieczeństwa, na jakie narażają się niektórzy ludzie, próbując cyknąć najlepszą fotkę na insta.

Jeżeli chcecie wziąć udział w akcji, a jesteście akurat w Nowej Zelandii, oznaczajcie swoje zdjęcia hasztagiem #DoSometingNewNZ.

Fotka na Insta w Nowej Zelandii Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!