Folk, czyli klasa Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Folk, czyli klasa

Partnerzy goforworld.com to wyjątkowe marki. Stawiamy na jakość i kreatywność. Właśnie dlatego współpraca z Folk by Koko przyniosła tak świetny produkt – nasze koszulki [zamów]!

Polska firma, najlepsze materiały i folklor w doskonałym wydaniu. Tym na co dzień zajmuje się Folk by Koko. W ich sklepie internetowym znajdziecie niepowtarzalne, oryginalne ubrania. Oszaleliśmy na ich punkcie!

Kiedy zaprosiliśmy ich do wspólnego stworzenia naszej australijskiej koszulki, Izabela Gredka, właścicielka marki, nie miała żadnych wątpliwości:

Pomysł kolekcji koszulek z projektami map od razu się nam spodobał, bez zastanowienia zdecydowałyśmy się zrealizować dla przyjaciół z Go For World produkty hand made, które będą odzwierciedleniem mody wygody, ale przede wszystkim oryginalności co u nas w Folk by Koko jest bardzo istotne.

I tak się zaczęło! Ręczna robota, mistrzowskie wykonanie.

Koszulki bardzo wam się spodobały (także nasz biały kruk?), dlatego to nie koniec. Dawid Majgat, autor australijskiej grafiki, przygotuje dla nas kolejne produkty.

Jeżeli szukacie ubrań, które wyrażają charakter, a wykonane są z materiałów najwyższej jakości – polecamy naszych przyjaciół i obiecujemy kolejne wspólne projekty!

Folk, czyli klasa Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!