Filmowe podróże Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Filmowe podróże

Jeżeli kochacie kino, a podróżowanie śladem filmowych szlaków to dla was frajda, mamy ciekawą propozycję. Zobaczcie filmową mapę, dzięki której będziecie mogli zobaczyć kawał świata!

Portal `Loveholidays` opracował ciekawą infografikę, na której możecie zobaczyć filmy nominowane do prestiżowej nagrody BAFTA 2017.

https://www.instagram.com/p/BPFveXnAWRJ/?tagged=bafta2017

Znajdziecie wśród nich wiele tytułów, które zgromadziły w kinowych salach mnóstwo widzów. Jednak pomysł, aby zaplanować ?filmowe wakacje? wydaje się być o wiele ciekawszy niż chodzenie do kina!

Mapa została podzielona na Północną Amerykę, Azję, Europę i Wielką Brytanię, obejmując najciekawsze tytuły filmowe z 2016 roku.

Polska także znajduje się na mapie, a to za sprawą filmu ?Denial? (?Kłamstwo?), który kręcony był w Krakowie. W Polsce premierę zaplanowano na 27 stycznia.

Do Australii [oferta] można polecieć szlakiem ?Przełęczy ocalonych? (reż. Mel Gibson), a na Islandię [oferta] warto polecieć ze względu na hit kinowy  ?Łotr 1. Gwiezdne wojny? (reż. Gareth Edwards). Do Nepalu [oferta] polećmy za niezwykłym  ?Doktorem Strange? (reż. Scott Derrickson).

Sam pomysł, choć nie jest szczególnie innowacyjny, po raz kolejny daje do myślenia: ruszcie się z domu i gońcie swoje marzenia! W końcu świat nie kończy się ani na kanapie, ani na sali kinowej.

Filmowe podróże Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com